Kadınlar Duysun

Başak Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
5.493
Başak Burcu 2018 Yaz Yorumu

BAŞAK Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında hayatına düzen getirme çaban devam ediyor. Mantığını ön plana alarak düşüncelere dayalı hareket ediyor oluşun birçok konuda tatminsizliğe yol açıyor. Yapmak istediklerin bir şekilde yarım kalıyor. Güven sorunu her zaman en üst seviyelerde. Çevrendeki birinin iç yüzünü gördükten sonra bir daha güvenemiyorsun. Arkadaşlıkların, dostlukların aile ilişkilerinden daha iyi şekilde devam ediyor. İlişkin varsa değer veriyor, aynı değeri ve sevgiyi karşı taraftan bekliyorsun. Mesleki alanda çalışmalarını artıracaksın. Kimsenin haberi olmayan bir birikime sahip olabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ile bir olayın bilinmedik gerçekleri ile yüzleşiyorsun. Gözünü açacak, lafını esirgemeyeceksin. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle merak konusu haline gelen şeyle ilgili yeni açıklamalar yapıyorsun. Bu andan itibaren sevdiğin insanların fikrini almaya başlayacaksın. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile sevmediğin ortamlardan ve kişilerden uzaklaşmaya başlayacaksın. Yerleşim yerini değiştirme kararı alabilir ya da uzun bir tatile çıkabilirsin. 11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle uzun süredir azmettiğin ve sabrettiğin bir konuda olumlu sonuç elde ediyorsun. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri sana yepyeni güzel günler sunuyor.

Başak Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında detaylardan vazgeçemiyor. Merak ettiğin şeyleri dibine kadar araştırıyor öğrenmek istediğin ne varsa eninde sonunda öğreniyorsun. Göz ardı ettiğin ilgini çekmeyen biri bu aylarda çekim alanına girebilir. Ancak sen de biliyorsun ki başta ciddiye almadığın birini sonradan ciddiye alamıyorsun. Bu ilişki başlasa da devam edeceğine ihtimal vermiyoruz. Birlikteliğin varsa iyi şekilde devam etmesi için elinden geleni yapacaksın. Eşinle olan uyumun öyle veya böyle iyi görünüyor. Yakın akrabaları ilişkinizin dışında bırakırsanız daha iyi olabilirsiniz.

Başak Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Başak Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerinde zaman zaman sağlanan birlik ve beraberlikte bazı günler kopmalar yaşanıyor. Bunun sebebi yanlış anlaşılan ve aktarılan konuşmalar. Sen büyük oranda söz sahibisin ve arayı bulanlardan birisin. Yorulduğun, geriye çekildiğin günlerde ortalık daha fena karışabiliyor. Kardeşler veya evlatlarla ilgili bir konuda yaşanan anlaşmazlık ortadan kalkıyor. Zamanında söylenmiş olan acı sözler unutuluyor.

Başak Burcu Yaz 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı 2018 yaz aylarında iyi ama hassasiyetini koruyor. Ruhsal olarak iyiysen bedenin de sağlık buluyor sevgili Başak Burcu. O sebeple düşüncelerini dengede tutmaya çalış. Stresten ve stres yaratan insanlardan mümkün olduğunca uzak dur. Sıcaklardan bunalsan da klima ve vantilatör gibi yapay soğutuculardan faydalanmamaya bak. Onlar sana fena halde zarar veriyor ve hassas olan sağlığını bozuyor.