Başak Burcu Ekim 2016 Yorumu

27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 23.851 kez okundu.

BAŞAK Burcu Ekim 2016 ile birlikte aşk hayatınız düzene giriyor. Aradığınız mutluluk ve beklediğiniz günlere kavuşuyorsunuz. Bu ay eskiye oranla daha pozitifsiniz. Bununla birlikte duygusalsınız. Aşk hayatınızda köklü değişiklikler beliriyor. İş hayatınızla ilgili bazı konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Maddi konularda zarara girmemek için taviz vermemelisiniz. Ekim ayı başaklar için hızlı ve tempolu ilerliyor. Bir türlü alamadığınız kararları ay içinde olmanız olası. Yer değişikliği yapma ihtimaliniz çok yüksek. Sizi geriye götüren bazı insanlarla iletişimi koparıyorsunuz. Yaşantınız hakkında karar alırken geçmişle olan bağlantınızı düşünmemelisiniz. İleriyi düşünerek adım attığınız sürece mutlusunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihlerinde başak burcu duygusal gelgitler yaşıyor. 1 Ekim yeniay etkileri başak burcuna değerlendirebildiği ölçüde aşk ve mutluluk sunuyor. 16 Ekim dolunay etkileri başak burcu için baş ağrılarının yoğunlaştığı dönem oluyor. 30 Ekim yeniay başak burcu iş hayatına dikkat kesiliyor.

Başak Burcu Ekim 2016 Aşk

Başak Burcu Ekim 2016 aşk hayatında duygusal çalkantı yaşıyor. Burcunuzun size sunacağı aşk fırsatları karşısında kararsız kalabilirsiniz. Alışkanlıklarınızdan kolay vazgeçemeyen biri oluşunuz, yeni bir aşka adım atma konusunda sizi geri plana itiyor. Cesaretinizi toplamalı, yaşanması gerekeni yaşamalısınız. İlişkinizden memnun değil iseniz, ilişkiye son vermek bu dönemde yapılacak en doğru şey olur.

Başak Burcu Ekim 2016 Aile

Başak Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerinde ufak tefek pürüzlerle karşılaşabilir. Aile bireylerini bir arada görmek istiyorsunuz fakat bu her zaman mümkün olmuyor. İmkanlarınızı zorlayıp çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyorsunuz. Ekim ayı içinde bol bol seyahat beliriyor. Yer değiştirmek isteyen başaklar, bu ay içinde isteklerini gerçekleştiriyorlar.

Başak Burcu Ekim 2016 Sağlık

Başak Burcu Ekim 2016 sağlık alanında harcamalar yapıyorsunuz. Sağlığınız ve görüntünüzü önemsemeye başladınız ve bu yönde alışverişlerle daha da rahatlayacaksınız. Stresiniz azaldığı sürece daha sağlıklısınız. Ekim ayında yapacağınız biçimde doğal beslenmeye özen gösterin.<

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Başak Burcu Ekim 2016 Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aek dedi ki:

    Evli başaklardamı gelgit yaşıyor genel bi yorum olmamışş

Sayfa başına git