Başak Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 41.348 kez okundu.

BAŞAK Burcu Mayıs 2017 tarihinde gösterdiği çabanın onayını ve mükafatını alıyor. İlişkilerin son derece yerinde ve iyi ilerliyor. Maddi anlamda özgürleşiyorsun. Bunun yanı sıra yerinde sayarsan gelişme imkanı bulamayabilirsin. Zırhını delerek sınırları aşmalı, kendi dünyanın dışına çıkmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri iradeni zayıf kılabilir. Bu dönemde kendine olan güvenini kısa süreliğine kaybedebilirsin. Basit korkular ve endişeler ortaya çıkabilir. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri bir konuda kararsız kalarak yanlış karar vermene neden olabilir.

Başak Burcu Mayıs 2017 Aşk

Başak Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de kendini ifade ederek karşı cinse güven veriyor. Partnerinin düşüncelerini dinliyor, önem veriyorsun. Bu da yaşanan ve yaşanabilecek olan tüm tersliklere çözüm getiriyor. Huzur ve ahenk içinde ilerleyen bir aşk hayatın var. Bazı günler daha hassas olabilir, duyguların karşılık bulmayabilir. Bu gibi zamanları dert etmeden ilerlemelisin. Hayat hep aynı çizgide ilerleseydi, alınan keyif emin ol bu kadar büyük olmazdı.

Başak Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Başak Burcu aile ve ilişkilerine adapte olmuş durumda. Önceden yaşanan tatsızlıkların büyük bir bölümü sona eriyor. Hak ettiğin saygıyı görmeye başlıyorsun. Bununla birlikte yakınında dolanan güvensiz bir insana karşı dikkatli olmanda fayda var. Yüzüne karşı gülüp arkandan konuşan tiplerden. Araya mesafe koymalı, sözüne güvenmemelisin. Bu kişiye olan güvensizliğini ise diğerlerine yansıtmamalısın. Gireceğin yeni dönemde hırslarına kapılmadan ilerlersen, aile içinde zafer çığlıkları atan sen olabilirsin.

Başak Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde yeme içme, dinlenme ve stresle doğru orantılı şekilde ilerliyor. Kilo almaya elverişlisin. Var olan kilolarla ilgili uygun bir diyet programı uygulayabilirsin. Stres kontrolün bu ay iyi sayılır. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak gerek. Bırakmak istediğin bir bağımlığın var ise, bu ay ortasından sonra bununla ilgili girişimde bulunabilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git