Başak Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 14.398 kez okundu.

BAŞAK Burcu Ocak 2018 tarihinde enerjini boş yere harcamıyorsun. Değişen düşünceler ve bakış açın geçmişte yaşanan bazı konularla ilgili pişmanlık duymanı sağlayabilir. Yarım kalan bir konuya geri dönebilirsin. Ancak kesinlikle bıraktığın gibi bulmuyorsun. Gelişmelerin ne yönde ilerleyeceği ise tümüyle karşı tarafın tutumuna bağlı, çünkü sen onunla ilgili her şeye dünden hazırsın. Ne istediğini bildiğin şu dönemde bu defa kartları terse çeviren o olabilir. 2018 Ocak ayı Başak Burcu için iş ve kazanç anlamında güzel getirilere sahip. Verimle birlikte gelir de artıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri sana yaşam amacını sorgulatıyor. Hedeflerin değişiyor. Olumsuzluklar yönünde alacağın yeni kararlar biraz zorlu da olsa kendini daha güçlü hissetmeni sağlıyor. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri sende yeni bir iç dünya yaratıyor. Kendinle daha fazla kalmak ve düşünmek isteyeceğin bir zamana adım atıyorsun.

Başak Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı Ocak 2018 tarihinde değişime uğruyor. Sonucu her ne olursa olsun risk almak istiyorsun. Atmaya cesaret edemediğin adımlar atıyorsun. Seni hiç bu kadar cesur ve kararlı görmemiştik sevgili Başak. Bu günleri değerlendirmek istemekle doğru bir karar aldığını söyleyebiliriz. Aşk hayatında isteklerini açık şekilde dile getiriyorsun. Sonucu olumsuz da olsa üzülmüyor yoluna devam ediyorsun. Yaşamdan aldığın keyif önemli derecede artıyor. Evliysen evliliğinin daha iyi olması için çaba sarf ediyor, bekarsan karşına çıkan fırsatları mutlaka değerlendiriyorsun.

Başak Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde daha ılımlısın. Güzel gelişmeler yaşayacaksın. Geçmiş zamana dair güvensizliğin bitiyor. Çıkmak istediğin yolculuklar var. Gideceğin yerlere en sevdiğin insanla birlikte gitmek isteyeceksin. İletişimin daha yapıcı ve çözümsel. Hayatına olumsuz yönde yaklaşan ve sürekli dedikodu niteliğinde laf taşıyan birinden iyice soğuyorsun. Aslında yaşadıklarında onun da payı olduğunu anlayacaksın.

Başak Burcu Ocak 2018 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Ocak 2018’de daha iyi olma yönünde seyrediyor. Hayata bağlandıkça sağlığın iyileşiyor. Kilo problemin varsa, bu ay bununla ilgili çalışmalara başlayabilirsin. Aktif şekilde spor yaparak beslenme programını değiştirebilirsin. Sigara gibi bir bağımlılığın varsa aynı şekilde bırakma çabasına girebilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git