Kadınlar Duysun

Başak Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
15.048
Başak Burcu Şubat 2018 Yorumu

BAŞAK Burcu Şubat 2018 tarihinde hayata olan bakış açınla birlikte bir anlamda hayatın değişiyor. Doğrularının yerini yanlışlar, yanlışlarının yerini doğrular alabilir. Daha önce çektiğin sıkıntılara anlam veremiyor, uğraşlarının boşa olduğunu fark ediyorsun. Girişimde bulunacağın yeni şeylerle ilgili deneyimlerine başvuracaksın. Kalbinin sesini dinlemeli, aklına yatmayan işlerde yer almamalısın. Güvendiğin ve dertleştiğin insanlar konusunda da tedbirli olman gerekiyor. Bazıları sana üstesinden gelemeyeceğin yeni sorunlar yaratabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri sana büyük şans enerjisi veriyor. Özellikle kazanç ve kariyer alanında iyi etkileşimler var. Birikimin artıyor ve yeni yatırımlara dahil oluyorsun. Ailenin de içinde bulunacağı bir mala ortak olabilirsin. Daha fazla kazanmakla ilgili hırsın artıyor.

Başak Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Başak Burcu Şubat 2018 aşk hayatı tarihinde istenmeyen durumları yok ediyor. Yaklaşımın daha yerinde ve tutarlı. Sana mutluluk veren şeylerin ötesine geçmiyorsun. Makul düşünce ve davranış yapısına sahipsin. Evliliklerde eşler arası büyük aşklar olmasa da, büyük bir uyum yaşanıyor. Birlikte hareket ederek evliliği farklı bir noktaya taşıma fırsatı buluyorsunuz. Devam eden ilişkilerde şu dönemde yeni kararlara yer verilmiyor. Halledilmesi gereken sorunlar için zamana ihtiyaç duyuluyor. Bekar Başak Burcu bu ay biraz romantik, biraz melankoliksin. Güzel yakınlaşmalar yaşayabilirsin.

Başak Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Başak Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde enerjini büyük oranda sevdiklerine harcıyorsun. Çıkmayı düşündüğün seyahatlere bu ay içinde çıkıyorsun. Takıntı yaptığın konulardan eskiye oranla kurtuluyorsun. Yakın çevrende değer verdiğin bir arkadaşının boşanma sürecinde yanında oluyorsun. Sürecin iyi yönde ilerlemesi için elinden gelen manevi desteği vereceksin. Ancak sonuç değişmeyecek. Deneyimlerinden yola çıkarak belki de böylesinin daha iyi olacağını da düşünmüyor değilsin.

Başak Burcu Şubat 2018 Sağlık

Başak Burcu Şubat 2018’de sağlığı daha iyi. Eskiye göre güçlü hissediyorsun. Manen ve fiziken yenileneceğin bir dönem. Dış görüntünle ilgilenecek yeterli zamanı bu ay içinde bulabilirsin. Akciğerle ilgili bir rahatsızlığın varsa ve sigara kullanıyorsan bırakma çabalarına sahip olabilirsin. Ayrıca bu zamana kadar kullandığın bazı ilaçları kullanmak için bir sebep kalmayacak. Sağlığın giderek iyileşiyor.