Beş Özel Güne Beş Özel Çiçek Önerisi

12 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 132 kez okundu.

Çiçekler çok özel canlılardır. Dünyanın hemen hemen her yerinde özel anlar ve özel günler için çiçekler kullanılır.  Çünkü bu mis kokulu canlıların evrensel bir dili vardır. Yani bir çiçeğin anlamı Türkiye için ne ise Almanya için de odur. İsterseniz sözü fazla uzatmadan bu çok özel günler ve onlara yakışan özel çiçekleri sıralamaya başlayalım.

1-ANNELER GÜNÜ: Kırmızı renkli güller aşkın ve tutkunun evrensel simgesidir. Biz de tutku ile bağlı olduğumuz annelerimize kırmızı renkli güller ile bağlılığımızı anlatıp onlara teşekkür edebiliriz. Anneler günü için çiçek göndermek en iyi alternatiftir.

2-BABALAR GÜNÜ: Babalar günü için her türlü çiçeği tercih edebilirsiniz ama yanında tatlı mı tatlı çikolatalar olmak kaydı ile. Babanıza bu güzel günde güller ya da papatyalar yanında göndereceğiniz kaliteli bir kutu çikolata onları hem mutlu edecek hem de ağızlarını tatlandıracaktır.

3-ÖĞRETMENLER GÜNÜ: Öğretmenlerimiz…Bizi bu günler getiren ve dünyanın zor yaşam şartlarına alıştıran, elleri öpülesi insanlar. Bu muhteşem insanlara gönderebileceğiniz en güzel çiçek Atatürk Çiçeğidir.
Çünkü atamızın çok sevdiği ve değer verdiği bir çiçek sadece ve sadece biricik öğretmenlerimize yakışacak ve onların ellerinde anlamlı bir hale gelecektir.

4-KADINLAR GÜNÜ: Kadınlar hepimiz için değerli ve önemlidir. Aslında bir yılda sadece bir gün değil de her yaşanılan gün onlarındır. Bu sebeple onlara yılın her günü çiçek göndersek yeridir. Ama biz bu güne özel çiçekleri düşünürsek özellikle beyaz renkli çiçekler Kadınlar günü için idealdir. Beyazın saflığı ve temizliğini düşünürsek kadınlar için bu renk her çiçek uygundur. Ama özellikle çiçek ismi zikretmek gerekirse beyaz karanfil, beyaz gül ve beyaz renkli orkideler bu gün için edealdir.

5-SEVGİLİLER GÜNÜ: Dünya üzerinde en çok katılımla kutlanan günlerden biri de sevgililer günüdür. Bu özel günde sevenler sevdiklerine çiçekler armağan edip mutluluklarını paylaşırlar. Bu günde sevdiğinize bir erkek olarak verebileceğiniz en güzel hediye aşkınızdaki tutkuyu anlatan kırmızı renkli güllerdir. Eğer bayan olarak sevdiğiniz erkeğe o gün çiçek gönderecekseniz de tercihiniz saflığın ve temizliğin simgesi beyaz renkli güller olmalıdır.
Eğer siz de böylesi özel güenler için sevdiklerinize çiçek gönderecekseniz Marmara Çiçek olarak sizlere yardımcı olmaktan büyük bir onur duyarız. Marmara Çiçek ailesi olarak size her konuda yardımcı olmak ve sizi mutlu bir çiçeksever olarak mekanımızdan uğurlamak en büyük amacımız ve hedefimizdir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git