Kadınlar Duysun

Boğa Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
7.659
Boğa Burcu 2018 Yaz Yorumu

BOĞA Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz ayları içinde kendini istemediğin bazı konuların içinde bulabilirsin. Haberdar olmadığın, ilerleme kaydedilen şeylere sen de dahil olacaksın. Bu aşamada yeni kararlar alman gerekecek. Özgürlüğünün elden gideceğini düşündüren durumlar oluşabilir. Atacağın adımlar ve imzalar geleceğin için önem arz ediyor. Daha önce yaptığın hataları tekrarlamamanda fayda var. Şu aşamada yaşananlardan ders çıkarmış olman çok önemli.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri olmasını istediğin birtakım şeyleri önüne getiriyor. Ancak tam olarak istediğinin bunlar olup olmadığına karar veremeyeceksin. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle geriden gelen işler tamamlanmak üzere hız kazanıyor. Yaşam standartların iyileşiyor. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri sana manevi destek sunuyor. Ruhsal olarak yenileniyorsun. Yaşamındaki sorunları en aza indirgeyeceksin. 11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması sürecinde riskli işlere yanaşmamakla iyi edersin. Atacağın bir imza büyük pişmanlıklar getirebilir. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri özel hayatında gel-gitlere neden oluyor. Kendini baskı altında hissedeceksin. 09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri ile aldığın bazı kararları tekrar gözden geçirecek yeni kararlar alacaksın.

Boğa Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında kısa süreli çıkmaza girebilir. İki arada bir derede kalacağın zamanlar var. İlişkindeki olumsuzluklara sebep olarak tek bir insanı görüyorsun. Çevrendeki insanlara bu anlamda hiç güvenmiyorsun. Eskiden aldığın akılları terk ettin ve sadece kendi alacağın kararlarla ilerleyeceksin. Bu dönemde biten bazı evlilikler ve ilişkiler tekrar ön plana çıkıyor. Uzun süren görüşmelerden sonra bir sonuca ulaşıyorsun. Eskisi gibi duygusal davranmayacaksın.

Boğa Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Boğa Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerinde geri duruyorsun. Hayatında sadece önemsediğin insanlar yer alıyor. Çoğuna çizdiğin belli sınırların dışına çıkmayacaksın. Senin için bir anlam ifade etmeyen insanlarla vakit kaybetmiyorsun. Kendine verdiğin değer gün geçtikçe artıyor. Ne kadar çok insan tanırsan hayata olan güvenin o derece azalıyor. Anlamsızca yapılan dedikoduların içinde yer almıyorsun. Geçmişten bugüne seni zora sokan şeylerin farkındasın ve bir daha bunun olmasına izin vermeyeceksin.

Boğa Burcu Yaz 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı 2018 yazında bir iyi bir kötü şekilde devam ediyor. Büyük sorunlar yaşamıyorsun ancak zaman zaman düşen bağışıklığın seni zorluyor. Bel ve bacak ağrıların artabilir. Yanı sıra baş ağrılarından şikayetçisin. Haddinden fazla düşünen beynin ve aniden öfkelenmen vücuduna zarar veren en belirgin şeylerin başında geliyor. Bunun için bir uzmandan yardım alman iyi olabilir.