Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

28.10.2016
23.897
Boğa Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

BOĞA Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı ağırlıklı olarak gündeme oturuyor. Partneri olan boğa burcu partnerinin isteklerine önem veriyor ve hayatını o yönde değiştiriyor. Fazlasıyla sahiplenici ve kıskançsınız. Verdiğiniz sevgi ve ilgi kadar, karşılığını bekliyorsunuz. Özel hayatınızda duygularınızı en üst seviyede yaşıyor olmanız, bazı gerçekleri gözden kaçırmanıza neden olabilir. Evli boğalar eşleriyle önemli bir konuda anlaşma yoluna gidiyor. Bu anlaşmada verilen bazı sözler havada kalabilir, uyaralım. Ay ortasına doğru davranış ve tutumunuzda daha rahat hareketler sergiliyorsunuz. Ancak 14 Kasım dolunayı ile birlikte gerilim dolu günler geçirebilirsiniz. Kasım’ın 2. yarısından sonra ısrarcı tavrınız yerini gizliliğe bırakıyor. Karşı cinste merak uyandırmak ve başlangıçları uzatmak isteyeceksiniz.

Kasım Ayı Boğa Burcu Aşk Hayatı ön planda. Çevreniz sizin özel hayatınız hakkında yorum yapmayı çok seviyor. En ufak bir hareketinize farklı anlamlar yüklenebiliyor. Siz tüm olanların farkındasınız ancak umursamıyor gibi davranıyorsunuz. Her şeyden sıyrılmak, rahat bir nefes almak ve hayatınıza yeni bir yön vermek elinizde. Ancak konumunuz ve elde edecekleriniz, gururunuzun önüne geçmiş durumda. Kasım ayında özel hayatınız için verilen sözlere pek güvenmeyin. Bazı boğa burcu ilişkisinde, iki tarafı idare etme durumu söz konusu. Bitmiş ilişkisi olan boğaların 2. bir şans vermemelerini tavsiye ediyoruz. İntikam duygusuyla yola çıkanlar, bu sayede egolarını tatmin etmeyi düşünenler, en büyük zararı kendilerinin göreceğini unutmasınlar. Siz süregelen hayatınızı en güzel şekilde devam ettirin ve önünüze çıkan fırsatlara yoğunlaşın. Bırakın herkes kendi değeriyle kalsın.

Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu

Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu

BOĞA Burcu Kasım 2016 itibariyle doğru tercihler yapıyor. Hiç bu kadar kararlı olmamıştınız. Daha önce yaptığınız bazı hataları tekrarlamaya niyetiniz yok. Öfke kontrolünüz bu ay daha iyi. Evli boğaların aşk hayatı iyiye…
Devamı için tıklayın