Boğa Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 17.704 kez okundu.

BOĞA Burcu Mart 2018 tarihinde ağırlıklı olarak kazanca odaklısın. İş, kariyer ve ilişkiler adına tam manasıyla yenileniyorsun. Eksik kalan ne varsa tamamlanıyor. Bir şeylerin bitişi ve yenilerin başlangıcı söz konusu. Ancak dikkat etmen gereken bir şey varsa o da her ne olursa olsun aceleci davranmamak olmalı. Yeni iş kurma, iş değiştirme veya birikimleri yatırıma dönüştürme gibi şeylerin tümü Mart 2018’e denk geliyor. Elde ettiğin başarılarla girdiğin ortamların gözdesi oluyorsun. Elinden çıkan işler takdire değer görülüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile yenileniyorsun. Resmi işlerdeki sıkıntılar büyük oranda gideriliyor. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri sende önemli değişimlere neden oluyor. Hayata ve insanlara bakış açın pozitif hale geliyor. Bunun nedeni her şeyi olduğu gibi kabullenişinden kaynaklanıyor. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri sana yeni şartlar sunuyor. Karşına çıkan fırsatları ne yönde değerlendireceğin ise sana kalıyor.

Boğa Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde hareketleniyor. Aileden birinin sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalıyorsun. Geçici yaşanan bu rahatsızlık büyük olumsuzluklar yaratmıyor. Çocuk sahibi olanların çocuklarla ilgili gelişmeleri sıkı takip etmeleri gerekiyor. Eşlerin birbirlerine olan tavırları saygı çerçevesinde devam ediyor. Ancak bu ay senden gizlenen bir takım şeyler olduğu kanısına varabilirsin. Bunu öğrenmenin tek yolu ise sevdiğin insanla açık ve net şekilde konuşmaktan geçiyor. Bekar Boğa Burcu Mart 2018’de belli yakınlaşmalar yaşasan da ciddi bir ilişkiye adım atmıyorsun.

Boğa Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde gelecek planları gündeme geliyor. Sağlık sorunlarını başarılı şekilde atlatıyorsun. Aile içi sistemde yapılan belli başlı değişimler işe yarıyor. Daha planlı ve düzenli hareket ediyorsun. Gerektiği yerde yaşamına uyarladığın kararlara herkesin uymasını ve saygı duymasını isteyebilirsin. Yakın çevre veya akrabalardan birinin yaşamındaki bir değişiklik ilişkilerini etkileyebilir. Çok fazla takılmamaya ve olaylardan uzak kalmaya bak.

Boğa Burcu Mart 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Mart 2018’de iyi ancak yakınlarının sağlığında yaşanabilecek ufak sorunlar var. Aileden birine yapılması gereken basit bir operasyon başarılı geçiyor. Bu kişi rahatsızlığı daha sonra tekrarlamayacak şekilde sağlığına kavuşuyor. Yoğun günlerden sonra bedenini dinlendirmelisin. Kilo problemin varsa diyete başlayabilirsin. Spor yapacak vakit bulamıyorsun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git