Boğa Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 35.457 kez okundu.

BOĞA Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde üzerinde taşıdığı gereksiz yüklerden kurtuluyor. Risk almaktan ve rest çekmekten korkmuyorsun. Durumlar karşısında sakin ve mantıklı şekilde hareket ediyorsun. Aşk hayatında genel olarak yoğun bir şekilde ilgiye ve sevgiye ihtiyaç duyduğun dönemdesin. Farklı çevreler tarafından konuşuluyor, dikkat çekiyorsun. Bazı ortamlarda sergilediğin dikkatsiz ve pervasız davranışların eleştirilebilir. Egon son derece yüksek. Evli Boğa Burcu Mayıs 2017 tarihinde evliliğindeki olumsuz şartları iyileştirme yoluna gidiyor. Bekar Boğa Burcu ise kendini iyi hissetmediği yaşam standartlarını değiştirmek için çaba sarf ediyor.

Mayıs 2017 BOĞA Burcu aşk hayatı güçlenmeye ihtiyaç duyuyor. Parasız bir hayat düşünemiyorsun. Hayatında büyük bir bir aşk olsa da, yaşam koşulların iyi değilse tam manasıyla mutlu olamıyorsun. Sürekli bir kendini ve geleceğini garantiye alma duygusu var içinde. Bu da an’ı yaşamana engel oluyor. Sosyal çevrenden birinin sürpriz aşk teklifi ile kısa süreli olarak ne yapacağını bilemiyorsun. Büyük sorunlar yaşadığın bir birlikteliğin varsa, ay ortasında son bulabilir. Bu ay bazı Boğa Burcu evliliklerinde boşanma kararları da mevcut.

BOĞA Burcu aşk 2017 Mayıs’ta mutluluğu arıyor. Sorunlardan sıyrılmak, gerçek aşkı yaşamak istiyorsun. Birlikteliği olduğun kişinin, seni taşıyamadığını düşünebilirsin. Pasif bir ilişkin var ise ayrılma kararı alabilirsin. İçinde bulunduğun çevreyi tamamen değiştirmek ve yeniliklere yelken açmak gibi düşüncelerle hareket edeceğin bir dönemdesin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git