Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

20 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 33.727 kez okundu.

Boğa Burcu Mayıs 2016 aşk hayatı yoğunlaşarak ilerliyor. Duygularınızda aşırı bir artış söz konusu. Bu ayla birlikte çekiciliğinizi ve güzel özelliklerinizi ön planda tutmaya başlayacaksınız. Ortamlarda dikkat çekebilmek adına daha özenli bir görünüme kavuşuyorsunuz. Baştan çıkarıcı yapınız ve bakışlarınız herkesi etkiliyor. Partneri olan boğalar oldukça şanslı. Partneriniz size yeniden aşık olabilir. Yeniliklere ve sürprizlere hazır olun. Aşk hayatında oldukça özel bir insansınız. Bu da sizi vazgeçilmez kılıyor. Bu nedenle size bağlanan insanlar sizden kolay kolay kopamıyor. Uzun süreli birliktelik yaşayan boğa burçları, bu dönemde evlilik kararı alabilirler. Bazı boğaların yer değişikliği söz konusu. Değişime ayak uydurmaya hazırlıklı olun.

2016 Mayıs ayı Boğa Burcu aşk konusunda oldukça rahat. Kendinize olan güveniniz hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Kafanızın karıştığı noktaları bir gülümsemeyle geçiştireceksiniz. Sosyal hayatınızda alışılmışın dışında çevrelere karışıyorsunuz. Maddi anlamda güçlenmeye başladınız. Bu da sizi her anlamda güçlü hissettiriyor. Kalbi boş olan boğa burcu, Mayıs ayı ortalarında bekledikleri muhteşem aşkı yakalıyorlar. Uzun süredir görüştüğünüz ve belirsizliğe düştüğünüz biriyle olan ilişkinizin gelişmesi de söz konusu olabilir. Boğa burçları genel olarak büyük değişimler yaşayacağı bir ay içindeler. Tedirgin şekilde başlayacağınız Mayıs ayında hareketli aşk yaşamı sizi bekliyor. Çevreniz konusunda çeşitli deneyimler elde ettiniz ve artık herkese hak ettiği şekilde davranıyorsunuz. Yapmanız gereken şey değişime açık olmak ve anın tadını çıkarmak olmalı.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. sevdA cAn dedi ki:

  Hmm beğendim ama bilmiyorum kader kısmet

 2. süleyman göher dedi ki:

  Evet uzun süredir görüştüğüm birivar evlilik düşünüyoruz bazı sıkıntılar var inşallah aşıcaz onları ve o kişi de boğa burcundan

 3. Melek dedi ki:

  Kismet yaa ?

 4. Yaşar erkan dedi ki:

  Bakalım hayırlısı allahtan diyelim nasipse olur inşallah

Sayfa başına git