Boğa Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu

17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 31.739 kez okundu.

BOĞA Burcu aşk ve evlilik hayatı Nisan 2017 tarihinde biraz çatışmalı. Zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Beklenmedik sözler, istekler ve sonrasında yaşanan hayal kırıklıkları söz konusu. Bu dönem büyük sabır gerektiriyor. Öncesinde yaşanan kırgınlıklar ve üzerine eklenen yenileri biraz ağır gelebilir. Ancak bu durumdan kurtulmak tamamen sizin elinizde. Evli boğalar ilişkilerinde daha öz verili olmalı. Yapılacak en iyi şey, karşılıklı doğru iletişim ve anlayışla çözüm üretmek olmalı. Boğaların evliliğe ne derece düşkün olduğu herkesçe bilinmekte. Ancak yolunda gitmiyor ve içinden çıkılmıyorsa bitirmek en doğrusu olabilir.

BOĞA Burcu aşk hayatı 2017 Nisan ile göz ardı ettiği şeylerle yüzleşiyor. Yasal süreçler, maddi manevi davalar söz konusu olabilir. Ve ağır giden durumlar hız kazanabilir. Yakın zamanda sorunları aşmanız olası görünüyor. Maddi anlamda şans sizden yana. Hakkınızı yedirmiyor, isteklerinizi elde ediyorsunuz. Kalbi boş olan Boğa Burcu Nisan 2017’de hayatının aşkını aramaya devam ediyor. Hareketlenen sosyal çevrede bol bol aşk fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Ancak enerjiniz herkesi kabul etmiyor. Bazı arkadaşların tavsiyelerine dikkat edin. Altında farklı şeyler yatıyor olabilir.

BOĞA Burcu aşk uyumunda coşku ister. Hayallerindeki aşkı yaşayacağı günlerin hasretiyle yaşar. Boğa Burcu’nu hayatı boyunca mutlu edebilecek en uyumlu burçlar arasında Oğlak, Terazi ve Aslan yer alır. Boğa’lar için ideal olmayan ve birliktelikleri gerilim içinde ilerleyen burçlar Kova ve Yay Burcu’dur.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git