Boğa Burcu Nisan 2017 Yorumu

21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 31.310 kez okundu.

BOĞA Burcu Nisan 2017 tarihinde bazı konularda yorulduğunuzu ve zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Nelere devam etmeniz ve neleri bırakmanız konusunda karar verememek size zarar veriyor olabilir. Fiziksel ve ruhsal anlamda yenilenmeniz için uygun bir sürece giriyorsunuz. Aşk hayatınız, günlük yaşantınız, varsa çocuklar, eş ve ilişkiler alacağınız kararlar yönünde önem kazanıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri sizi bambaşka düşüncelere taşıyabilir. Huzur ve mutluluk ihtiyacınız artabilir. Aynı zamanda olaylara bakış açınız değişebilir. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri Boğa Burcu‘na güzel enerjiler veriyor. Çocuklarla ilgili gelişmelerde yer alabilirsiniz. Bu etkiyle bebek sahibi olma isteği duyabilirsiniz. Bekarsanız aşık olup bir an önce evlenme arzusu duyabilirsiniz.

Boğa Burcu Nisan 2017 Aşk

Boğa Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile her anlamda canlılık kazanıyor. İyi veya kötü giden tüm ilişkiler hareketleniyor. Duraksama dönemi son buluyor. Gizli ilişkiler ortaya çıkabilir. Platonik aşklar ilan-ı aşk edebilir. Bilinçaltına yüklenen konular ortaya çıkabilir. Kötü giden ilişkilerde, problemleri çözüme kavuşturma adına yeni bir tartışma sürecine girilebilir. Eşten saklanan gizlenen her ne varsa bu ay ile birlikte ortaya dökülebilir. Bakış açısının tümüyle değişeceği ay içinde ilişkilerde farklı kararlar alınabilir. Kendinizi asla olmaz dediğiniz şeyler içinde bulabilirsiniz. Kendinizi, affetmem dediklerinizi affeder konumda bulabilirsiniz. Size tavsiyemiz şu dönemde inat, hırs ve intikam duygusuyla hareket etmemeniz yönündedir.

Boğa Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 Boğa Burcu aile ve ilişkileri biraz karmaşık. Kimin ne dediğini, düşündüğünü ve ne yapmak istediğini kestiremeyebilirsiniz. Bazılarına güvenip güvenmeyeceğiniz konusunda endişeye düşebilirsiniz. Durumlar tersine dönebilir. Gergin olduklarınızla sakin iletişime geçerken, iyi giden ilişkiler gerilebilir. Geriye dönük yaşananların konusu açılarak bilinmeyenler gün yüzüne çıkabilir. Eski aşk, eş veya sevgiliden alınacak haberler ortalığı karıştırabilir. Bu ay kimin sizinle olduğunu ve olmadığını net şekilde görebileceğiniz zamanlara şahit olabilirsiniz. Gelişmelere göre hareket ederek, hayatınızı hiç ummadığınız yerlere taşıyabilirsiniz.

Boğa Burcu Nisan 2017 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde dış görüntüyle ilgili yenilikler yapmak isteyebilir. Spora başlamak için oldukça iyi bir zaman. Size uygun beslenme programı ve diyet ile ilgili bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz bölgelerle ilgili epilasyon, estetik isteği oluşabilir. Bu dönemde göreceğiniz rüyalar artabilir ve zaman zaman kabusa dönüşen rüyalar bilinçaltınızı etkileyebilir. Karar almakta zorlandığınız noktada gireceğiniz stres, vücudunuzu olumsuz şekilde etkileyebilir. Sakin ve sabırlı olmaya özen gösterin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git