Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
12.166
Boğa Burcu Şubat 2018 Yorumu

BOĞA Burcu Şubat 2018’de düşüncelerini kontrol altına alman gerekiyor. Kardeş ve akrabalarla olan ilişkilerinde her anlamda ilerleme kaydediyorsun. Olumsuz nitelik kazandıran durumlara farklı bakış açısı geliştirebilirsin. Geleceğini şekillendiren yeni koşullar karar alma noktasında seni biraz zorluyor. Sorumlu ve dikkatli olmalısın. Başkalarının sana gösterdiği yolları değil de, kalbinin yolunu takip etmelisin. Kazancın her ne kadar iyi olsa da bazı şeylere yetmeyebilir. Kendi canından birinin maddi sorununa çözüm üretmek güç olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri geçmişle ilgili konuları irdelemene sebep olabilir. Kapanan bir konuya odaklanarak boşa zaman kaybetmen olası görünüyor. Varsa çocuklarla ilgili yeni gelişmeler seni bu yolda yalnız hissettirecek nitelik kazandırabilir.

Boğa Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Şubat 2018 tarihinde alacağın kararlar ciddi boyutlara ulaşıyor. Zamana yaymak istediğin şeyler konusunda acele etmemelisin. Bağlı bulunduğun yerden kopmak ve ayrılmak düşüncesi atacağın adımlara engel olabilir. Ay ortasından itibaren eski ilişkilerin tekrar karşına çıkma olasılığı var. Şekillendiremediğin bir ilişkin varsa son vermek isteyebilirsin. Evliliklerde gizlenen şeyler gün yüzüne çıkabilir. Bekar Boğa Burcu için sağlam ilişkilerin yer aldığı bu ay şans içeriyor.

Boğa Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Şubat 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde sorun yaşanan noktalarla ilgili nerede hata yaptığını sorguluyor. Hissettiklerinle sana söylenenler birbirini tutmayabilir. Doğru düşündüğün şeyleri başkalarının söylemleri ile değiştirmemelisin. Bilinç altına önemli derecede etki eden birinin varlığı hayatına yön veriyor olabilir. Sana destek olan insanların hayatına olumlu ya da olumsuz ne gibi etkiler yarattığını tekrar değerledirme altına almalı, gerekiyorsa bazılarını hayatından çıkarmalısın.

Boğa Burcu Şubat 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Şubat 2018’de aynı rutininde ilerliyor. Süren sağlık sorunları ve ufak sıkıntılarla ilgili çare arıyorsun. Kullandığın ilaçlar varsa yan etkilerinden dolayı bırakmak isteyebilirsin. Sırt, boyun ve bel ağrıları ile ilgili egzersiz çalışmaları iyi gelebilir. Kendini rahat hissettiğin ortamlarda yer alman hem ruhsal hem de bedensel açıdan seni sağlıklı kılacaktır.