Kadınlar Duysun

Burçlar 30 Nisan 2018 Dolunay Etkileri

29.04.2018
60.027
Burçlar 30 Nisan 2018 Dolunay Etkileri

30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı saat 03:59’da Akrep Burcu 09°’sinde gerçekleşiyor. Bu ayın son dolunay etkileri burçları gerçeklerle yüzleştiriyor. Başkalarının dertleriyle ilgilenmekten kendine vakit ayıramayan Akrep’ler de dolunayla birlikte kendi sorunlarının farkına varıyor.

Akrep Burcu Dolunayı etkileri ağırdan alınan, yarım kalan ve tamamlanmayı bekleyen her şeye hız veriyor. Girişimci ruhlar cesurca hareket ediyor. Tam olarak karar veremediğiniz, belli sebeplerden harekete geçemediğiniz noktalarda devinim oluşmaya başlıyor. Dolunayla birlikte boşa geçen zamana rastlamak pek mümkün olmuyor. Başlangıçtan itibaren 10 günlük sürede her şey hızlı şekilde ilerliyor. Dolunayın burçların iş ve kariyerine etkisi ortak paylaşım alanları, miras meseleleri, iş değişikliği ve yetersizlik duygusunun oluştuğu noktalarda ortaya çıkıyor. Büyük restleşmeler ve yüzleşmelere bekleniyor. Dolunayın burçların aşk hayatına etkisi ilişkilerde sonları, başlangıçları, çocuklarla ilgili gelişmeleri, gece hayatını ve buna bağlı olarak gelişen durumları beraberinde getiriyor. Yanı sıra gizli yürütülen beraberliklerin risk altında olduğunu belirtmeliyiz. Dolunayın burçların aile ve çevre ile olan ilişkilerine etkisi duygu paylaşımları, sorumluluklar, sürüncemede kalan meseleler, düzen değişikliği, taşınma ve tadilatı gündeme getiriyor.

Dolunayda yapılması gerekenler karar aşamasında daha fazla önem kazanıyor. En başta vicdanlı olmak gerekiyor. Sınırları iyi belirlemek ve diğerlerinin hayatına saygı duymak yeterli olacaktır. Siz sorumluluğunuzu bildiğiniz sürece haklarınız bir şekilde korunacaktır. Öfke ve sinir harbi yaşanması olası ortamlardan kaçınmakta fayda var.

30 Nisan Dolunay Etkileri