Kadınlar Duysun

Burçlara Göre Tektaş Modelleri

05.07.2018
33.928
Burçlara Göre Tektaş Modelleri

Her kadının en büyük hayallerinden biri sevdiği erkekten tektaş yüzük almaktır. Tektaş yüzükler tek tip değillerdir ve her burcun kendisine özgü sevdiği bir tektaş model vardır. Bu yüzükler burçların karakteristlik özelliğini yansıtmaktadır. Eğer siz de burcunuza uygun yüzüğü arıyorsanız sizin için seçtiğimiz yüzüklere göz gezdirebilirsiniz.

Koç Burcu Tektaş Modeli

Koç Burcu Tektaş Modeli

Birisi tek taş mı dedi ? Onların üzerine olağanüstü güzel aksesuar seçen burç yoktur. Her zaman farklının da farklısını bulurlar ve onu takarlar. Öyle sıradan düz yüzükleri tercih etmezler. Hayatlarının her noktasında ön planda olan bu farklılık onları diğer burçlardan ayıran en önemli özelliktir. Genellikle altın rengi ve kordonu örgü modelli olan tek taşları kullanmayı tercih ederler.

Boğa Burcu Tektaş Modeli

Boğa Burcu Tektaş Modeli

Boğa burcu her zaman etrafındaki insanlara karşı kibar ve naif bir tavır takınır. Bu onların hayat felsefeleri dir diyebiliriz. Bu kibarlığı ve naif hal ve hareketlerini seçtekleri tek taşa bakarak da anlayabilirsiniz. Onlar için pırlantanın büyüklüğü küçüklüğü asla önemli olmaz önemli olan maneviyattır. Bu yüzden oldukça kibar ve göze batmayan fakat tamamen onları yansıtan bir tek taş takmayı tercih ederler.

İkizler Burcu Tektaş Modeli

İkizler Burcu Tektaş Modeli

İkizler burcu kadını olmak demek zerafetin kitabını yazmak demektir. Onlara bir kere baktığınızda gözünüzü asla bakmaktan alakoyamazsınız. Bunun tek bir sebebi vardır. Çok düzenli ve kendilerine güvenir tarzda bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Kendi içerisinde bu durumun farkında olduğu için takmak isteyeceği tek taş minimalist bir tasarımdan oluşan yüzüktür. Kaba ve şatafatlı aksesuarlardan asla hoşlanmazlar. Kendi kişilikleri gibi sadece ve şık olan aksesuarları tercih ederler.

Yengeç Burcu Tektaş Modeli

Yengeç Burcu Tektaş Modeli

Yengeç burcu kadını denilince akla gelen tek şey duygusal yapılarıdır. Bu duygusallık onların giyim ve aksesuar seçimlerine de yansır. Aynaya baktıklarında kendilerini ait hissettikleri şeyleri giyerken görmek isterler. Çok fazla yeniliğe açık değillerdir. Ama bu onların hiç bir zaman eski kafalı oldukları anlamına gelmez. Çünkü onlar bildikleri ve alışık oldukları durumları tercih etmek de bir numaradırlar. Kİmileri yenilik yapacağım diyerek kendisini çirkin bir hale sokarken yengeç kadını kusursuz güzellikle tercihlerini ortaya koyar. Buna örnek olarak yengeç burcunun muazzam ötesi tek taş seçimlerine bakabiliriz.

Aslan Burcu Tektaş Modeli

Aslan Burcu Tektaş Modeli

Aslan burcu kadını, gösterişi ve şatafatı sever ama bu gösterişi her zaman kendi farklılığı ile ortaya koyar. Karakterinin getirdiği bazı özelliklerle bakıldığında güç ve liderliği temsil eden aslan kadınlarının seçtikleri tek taşlar öyle küçük çaplı şeyler değildir. İhtişamlı bir altın rengi çiçek figürünün üzerinde birden fazla pırlanta yer alan ve ortasında büyük bir pırlanta yer alan tek taşları tercih eder.

Başak Burcu Tektaş Modeli

Başak Burcu Tektaş Modeli

Başak burcu kadını denilince akla ilk gelen şey ne kadar zevkli bir kişiliğe sahip olduklarıdır. Bu zevkli ve özenli giyim tarzlarına birde şeçtikleri aksesuarlar eklenince tüm gözler onun üzerinde olur. Başak kadınına bir tek taş almak isterseniz dikkat etmeniz gereken tek şey sıradanlıktan uzak durmaktır. Beyaz altından oluşan iki kordunlu ve her yeri küçük pırlantalarla kaplı bir tektaşı seçmeleri onların ne kadar zevkli olduklarını yansıtır.

Terazi Burcu Tektaş Modeli

Terazi Burcu Tektaş Modeli

Saflığın ve doğallığın sembolüdür terazi kadını. Konuşması, giyimi ve tavırları da bunların kanıtıdır. Farklılıklarını asla göze sokmazlar bunun içinde bir uğraş içerisine girmezler. Çünkü seçtikleri tek taşları gördüğünüzde onların ne kadar farklı ve duru bir enerjiye sahip olduklarını görebilirsiniz. Minik ve zarif pırlantaları tercih ederler. Hatta bakanlar tek taş olduğunu zor anlayabilir fakat detaylı bakıldığında zerefetin ne olduğunu anlarlar.

Akrep Burcu Tektaş Modeli

Akrep Burcu Tektaş Modeli

Akrep burcu kadını asla sıradan tek taşları sevmez. Her zaman kendi tarzını yansıtan bir aksesuar kullanmayı tercih eder. Kendisi gibi kullandığı tek taşında hayranlık uyandırması lazımdır. Zaten bir akrep burcu tanıdığınız varsa onun öyle sıradan herkesin kullandığı tek taşları kullanmayacağını bilirsiniz. Sıradanlığa açık getirmek gerekirse tek taşta genellikle rose altın renklerini tercih eder ve kullanılan taşın farklı bir renkte olmasını ister.

Yay Burcu Tektaş Modeli

Yay Burcu Tektaş Modeli

Her burcun kendine özgü bir tarzı vardır ama yay burcunun tarzı hiç şüphesiz en çok konuşulandır. Her ne olursa olsun asla tarzlarından ödün vermezler. Bu yüzden diğer burçlar yay burcu kadınını her zaman kıskanır. Yay burcu kadının tek taş seçimi standart modellerin biraz daha dışında yer alır. Yüzüğün kesimi olsun kullanılan pırlantanın boyutuna kadar her detay farklı seçimler doğrultusunda oluşur. Farklılık ve dikkat çekicilik onların hayat tarzlarının bir parçası olduğu için tüm gözler onların üzerinden eksilmez.

Oğlak Burcu Tektaş Modeli

Oğlak Burcu Tektaş Modeli

Akıllarda olan tüm tek taş modellerini unutun. Oğlak burcu kadının zevkleri doğrultusun da seçtiği tek taş dudakları uçuklatacak derece de farklıdır. Onlar hiç bir zaman direk yuvarlak kesim yüzüklerden hoşlanmazlar. Özgüveni oldukça yüksek olan bir burç olduğu için her zaman daha köşeli ve güçlü gözüken tek taşları takmayı tercih ederler. Asimetrik kesimli tek taş modelleri tamamen onların karakterini yansıtan tek taşlardır. Çevrelerindeki insanlardan ne kadar farklı bir düşünce yapısına sahip olduklarını buradan anlayabiliriz.

Kova Burcu Tektaş Modeli

Kova Burcu Tektaş Modeli

Kova burcu kadını prensesler gibi yaşamaya alışıktır. Narin ve kırılgan yapıları onları adeta bir çiçek gibi görmek gerektiğini hatırlatır insana. Bu yüzden tek taş seçimleri daha naif yapıda olan damla kesim yüzüklerdir. Tamamen yuvarlak olan pırlanta modellerinden hoşlanmazlar. Su damlası kadar narin yüzükleri takmayı tercih ederler. Tek taşta pırlantanın dışında olmasını istedikleri şeylerden birisi de incidir. İnci onların doğallıklarının bir simgesi haline gelmiştir.

Balık Burcu Tektaş Modeli

Balık Burcu Tektaş Modeli

Balık burcu, tek taş seçimininde çok fazla gösterişi seven bir karaktere sahip değildir. O her zaman sadece kendine özgü ve minimal tasarımlarımları tercih eder. Balık burcu kadını bir masal karakteri gibidir ve doğa ile içli dışlı olmayı sever. Bu yüzden seçeceği tek taşta kendi içerisinde mutlaka doğanın bir parçasını barındırmalıdır. Rose altın ile kaplanmış yaprağın ortasında minik bir pırlantadan oluşan tek taş tamda balık burcuna göre bir tek taş modelidir.