Kadınlar Duysun

Burçların Evlilik Hayalleri

12.09.2018
152.496
Burçların Evlilik Hayalleri

Burç kadınlarının evlilik hayalleri nelerdir? Balayılarını nerede ve nasıl geçirmek isterler? Ne tür bir düğün hediyesi almaktan hoşlanırlar? Ve hangi burç kadını nasıl bir eş olur? Yazımız sayesinde varolan ilişkiniz varsa ona mükelmmel şekilde yön verebilirsiniz veya bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek hayalini kurduğunuz aşkı yakalayabilirsiniz. Ne dersiniz?

Koç Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Çılgın koç kadını düğününde farklılık ve heyecan ister. Koç burcu kadınının hayalindeki balayı; tüm şartları mükemmel bir şekilde hazırlanmış safari veya dünyanın en güzel sahillerinden birinde bol alışverişli bir tatildir. Koç kadınına basit sayılabilecek hediyeler almayın sakın ola ki! İç çamaşırı, gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider. Koç burcu kadını eş olarak her şeyi yapabilen süper kadındır. Yeri geldiğinde fedakarlık yapmayı bilir ve mücadele etmeyi sever.

Boğa Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Boğa kadının evlenmek istediği mekan çok romantik olmalıdır, o hep bunun hayalini kurar. Karanlık, mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortamda evlenmek ister. Balayında eşiyle yalnız olmayı tercih edecektir. Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir mağarada balayını geçirmek ister. Boğa kadınına düğün hediyesi vermek isterseniz onun fikrini de sorun çünkü lüksü seven boğa mutlaka evin bir köşesine farklı bir konsept yaptırmak isteyecektir. Boğa kadınları için güven herşeyden önemlidir. Onu finansal olarak güvene alırsanız, kendisi bunu fark edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir.

İkizler Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

İkizler burcu kadını müziği, dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister. Bir İkizler kadını için partinin nerede olduğundan çok, ne kadar rahat ettiği önemlidir. Bu nedenle, hizmette kusursuz lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir. Teknoloji hastası ikizler burcu kadınına düğün hediyesi olarak dijital kamera veya fotoğraf makinesi alabilirsiniz. Kozmopolitan ikizler kadınının etrafı önemli insanlarla doludur. Ayrıca, harika bir dosttur. Çözüm odaklı hareket eder. Sır saklar ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır.

Yengeç Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Geleneksel olanı daha çok seven yengeç kadını için bir kır düğünü konsepti hazırlanmalıdır. Yengeç burcu kadınının hayalindeki balayı; farklı bir ülkede kalp şeklinde yatakları olan güllerle bezenmiş bir otel odasıdır. Düğün hediyesi olarak ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları alabilirsiniz. Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar. Sizi sarıp sarmalar ve herşeyden üstün tutar.

Aslan Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Aslan burcu kadınıyla evlenmeden önce kesinlikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Sonrasında yapılan hazırlıklar da bir o kadar önemli; iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Aslan burcu kadını gösterişli ve tüm imkanların sınırsız olduğu yemekli bir düğün ister. Aslan kadınının balayı hayalinde romantik ve lüks bir tatil köyü vardır. Düğün hediyesi özel olmalıdır mesela uzak doğudan el işlemeli altın olabilir. Aslan burcu kadınına aşırı sınırlar koymamalısınız. Özgürlüğüne düşkündür. Çok sever, sahiplenir ama söz konusu esaret olursa işte ona gelemez. Eğer Aslan kadınına sınırlar çizmeye çalışırsanız, hiç iyi şeylerle karşılaşmazsınız.

Başak Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Başak burcu kadını için ne yaparsanız yapın yeterli gelmeyecektir, onun için mükemmel yoktur. Bu nedenle herşeyi sade ve basit tutun ki hata yapma olasılığınız en asgariye insin. Başak kadını balayını nerede yapacağına o anda karar verir, o nedenle önceden plan yapmanız anlamsız olacaktır. Düğün hediyesi olarak ona ne alırsanız alın mutlu olacaktır. Bu nedenle gösterişli bir şey almanıza gerek kalmaz. Başak burcu kadını mükemmeliyetçi ve zekidir. Bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Titiz, düzenlidir fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır.

Terazi Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Terazi burcu kadının evlilik hayali nettir. Az kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak ve samimi bir düğün. Terazi burcu kadınının hayalindeki balayı tamamen eşiyle başbaşa kalabileceği bir tatile çıkmaktır. Terazi kadınına düğün hediyesi olarak siz yanındayken çiçek ve içinde aşk sözcükleri yazan bir kart gönderin. Veya bunun yerine onun adına bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz. Terazi kadını bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse, hak ettiğinizden daha nazik olur. Evin bütçesi ve paranın nasıl kazanıldığıyla ilgilenmez.

Akrep Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Bir Akrep kadını düğünününde en ön planda olmalıdır. Kendini daha iyi tanımlamak için bu bir fırsattır onun için. Akrep kadınının yanında eşi olduğu sürece balayında nerede olduğunu farketmeyecektir. Akrep kadınına düğün hediyesi olarak bir masaj terapisi ayarlayabilirsiniz, buna bayılacaktır. Akrep kadını bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir. Bağımlı olmamak söz konusu bile değil. Fakat eğer hayatta kalmak istiyorsanız, en kötü huyu merhametsizlik olan akrep kadınını sakın küçümsemeyin.

Yay Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Yay burcu kadını resmi düğün törenlerini hiç sevmez, bu nedenle ona büyük bir parti düzenlemelisiniz. Yay burcu kadınının hayalindeki balayı bir dağ tırmanışı veya beraber yüzebileceğiniz bir yunusun olduğu yerdir. Zor olanı ve orijinal şeyleri sever. Yay kadınına düğün hediyesinin ne olacağı önemli değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi. Aklınıza bir şey gelmediyse, yay burcu kadınına düğün hediyesi olarak oyuncak hayvan veya bir spor eşyası alabilirsiniz. Eğer kalbinizde, egonuzda veya sol bacağınızda bir yara varsa, yay kadını bu yarayı ustalıkla sarar. Dürüst, sıcak, yardımsever ve mantıklı bir kişiliği vardır.

Oğlak Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Oğlak burcu kadını geleneksel şeylerden hoşlanır bu nedenle onun düğünü sade, muhafazakar ve ruhani bir düğün olmalıdır. Oğlak burcu kadınının balayı hayali güzel, yeşil, sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir. Düğün hediyesi vererek oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız, mutlaka gümüşçüye uğrayın. Yalnız gümüş alırken bile gösterişten uzak hareket etmelisiniz, sade bir hediye olmalıdır. Evde temizlik yapmak oğlak kadınına göre değildir, bunun yerine iyi bir şirkette yönetici olmayı tercih eder. Eğer eşiniz olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da farklı olmayacaktır ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir.

Kova Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Kova kadını oldukça farklı bir düğün ister, bu düğün devrim niteliğinde farklı olmalıdır hatta. Mesela büyük bir çadırda veya bir dağın zirvesinde yapılabilir. Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; bu konuyla ilgilenmediği için değil, eşinin kararını merak ettiği ve onun zevklerine ortak olmak istediği içindir. Kova kadınına düğün hediyesi olarak yeni çıkan bir kitap alabilirsiniz veya son çıkan bir filmi izlemek için sinemaya gidebilirsiniz. Teknoloji Kova kadınının en büyük ilgi alanlarından birisidir. Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da, her zaman gizemli bir tarafları olacaktır. Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir.

Balık Burcu Kadınının Evlilik Hayalleri

Balık burcu kadını romantik bir düğün bekler ve hayatı boyunca hep bunun hayalini kurmuştur. Farklı sürprizlerin olduğu, şiirlerin okunduğu, havada çiçeklerin uçuştuğu bir düğün olmalıdır bu. Balık kadının hayalidir. Balık kadınının hayalini süsleyen balayı; Balık kadını için balayı tutkulu bir aşkın devamıdır. Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı olmalıdır. Balık kadınına kendisi gibi pratik bir hediye alabilirsiniz. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır. Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın daha yoktur muhtemelen. Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çözüm odaklıdır. Ancak mutfakla arasının iyi olduğu söylenemez.

ETİKETLER: ,