Çocuk Yolcular İçin Özel Hizmet Avantajı

11 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

Sunexpress ile tüm yolcular son derece güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaşabilmektedir. Özellikle çocuklar için oluşturulan birçok özel seçenek mevcuttur. Ebeveynleri yanında olmadan seyahat etmek isteyen çocuk yolcular için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek nadir havayolu taşıma şirketleri arasında yer almaktadır. Bu firma için çocuklar her zaman için özel konuk statüsünde seyahat etmektedir. Onların rahat edebilmesi için her türlü çalışma yapılmaktadır. 6-12 yaş aralığında tek başına seyahat eden çocuklar için dış hatlarda tek yön için 20 € , iç hatlarda tek yön için ise 20 TL karşılığında güvenli çocuk servisi hizmeti sağlanır. Sunexpress havayollarını tercih eden genç yolcular Check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından güler yüzlü ve samimi yer hizmeti personeli tarafından teslim alınmaktadır. Genç yolcuların boyunlarına ihtiyaç duyacak oldukları bütün önemli seyahat dokümanlarının yer aldığı bir zarf asılır. Ardından tüm güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanarak uçaktaki görevliye teslim edilir.

Yolculuk Sırasında Sağlanan Hizmet

Çocuk yolculuklar uçaktaki görevliye teslim edildikten sonra kabin ekibi görevlisi tarafından seyahat edeceği koltuğa yerleştirilir. Emniyet kemerinin bağlanması konusunda kabin ekibi personeli gerekli tüm yardımı sağlamaktadır. Ardından yolculuğun başlamasıyla tüm yolculuk boyunca kabin ekibi görevlisi genç yolcu ile birebir ilgilenmektedir. Yolculuğun tamamlanmasının ardından varış meydanında çocuğunuzu bekleyen yer personeli bulunur. Uçak indikten sonra yer personeli tarafından teslim alınan genç yolcu ebeveynine ya da karşılayıcısına güvenle teslim edilir. Tüm seyahat aşaması boyunca yalnız başına seyahat eden çocuklar hiçbir zaman yalnız bırakılmamaktadır. Sunexpress uçak bileti satın alındıktan sonra dış hatlar için uçuş saatinden 48 saat önce, yurtiçi seyahatlerde ise uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar bu hizmetten faydalanmak istediğinizi Müşteri Hizmetlerine bildirmeniz gerekmektedir.

Hizmet Talebi İçin Gerekli Şartlar

Yalnız Seyahat Eden Çocuklar hizmetinden faydalanmak istediğiniz takdirde yukarıdaki belirtildiği süre zarfında Müşteri Hizmetlerine e-posta yolu ile talebinizi bildirerek bir takım evrakları da göndermeniz gerekir. Bu talebin yapılmaması durumunda ne yazık ki sunexpress bilet alımınız dahilinde çocuğunuz için özel hizmet gösterilmesi mümkün değildir. Müşteri hizmetlerine gönderilmesi gereken bilgiler uçuş numarası ve uçuş tarihi ile birlikte çocuk yolcunun yaşı ve isim bilgileri yanı sıra çocuğu seyahatin başlangıç havalimanında teslim eden ve varış havalimanında çocuğu teslim alacak kişinin isim ve telefon numarasıdır. Tüm bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olması güvenli seyahat için gereklidir. Bu nedenle sizler de yararlanmak istediğiniz hizmetin detaylarını iyice öğrenerek bilgilerin tamamını göndermeniz gerekir.

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git