Kadınlar Duysun

Ekosenin Geçmeyen Modası

14.05.2018
50
Ekosenin Geçmeyen Modası

2018 yılının ilkbahar yaz sezonuna girmeye çok az zaman kaldı. Bu sezonun en trend renkleri, modelleri ve stilleri çoktan belli oldu. Modanın tıkır tıkır işlediği “sateen.com” da en trend parçaları ve kombinleri bulabilirsiniz.

2018 ilkbahar yaz sezonunun en kullanışlı ve en şık detayı ekoseli kumaşlar gibi görünüyor. Ekoseli parçalarla hem şık hem rahat kombinler yapabilir ve günlük hayatınızda ya da iş yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ekose aslında bir kumaş desenidir. Düzenli ya da düzensiz karelerin bir araya gelerek oluşturdukları desendir. Modada etek, pantolon ve ceketlerde sıklıkla kullanılır. Aynı zamanda ekoseli takım elbiseler hem kadın hem de erkek giyim sektörünün asla modası geçmeyen parçalarındandır. Hem yazlık hem kışlık kumaşlarda kullanılabilen ekoseli kumaşlar her mevsimin kurtarıcı parçalarındandır. Hem günlük kombinlerde hem daha özel günlerde kurtarıcı hale gelmiştir.

Sezonun en trend bluz modelleri için Sateen.com

Ekose Bluz Modelleri Sateen.com’da

Ekoseli kumaşlar bu sezon hem defilelerde hem de kataloglarda bol bol karşımıza çıkacak. Aynı zamanda ekoseli takım elbiseler, ceket pantolon ve etek ceket kombinleri de raflardaki yerini alacak. Bu sezonun en sık kullanılan renklerinden olan mor, buz mavisi ve koyu kiremit kırmızısının gri ile kombinlenmesi ile oluşturulan ekose desenleri de oldukça trend.

Birbirinden şık bluz modelleri için https://www.sateen.com/kadin-bluz-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ekoseli kumaşları kullanırken diğer desenlerin oldukça minimal tutulması çok önemli. Bu sene daha göze çarpan renklerin birlikte kullanılması oldukça trend. Özellikle pastel tonların kullanılmadığı, desenlerin yoğun ya da büyük olduğu ekoseler kendiliğinden göz yorabilir. Bunun gibi kumaşları kullanmaktan çekinmekte fayda var. Ancak bunların dışındaki çok karışık olmayan ekose desenleri ile kumaşın içerisindeki bir rengi kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde daha sade ve şık bir kombin elde etmiş olursunuz. Diğer göze çarpan desenleri kullanırken de kumaşın renklerinden pek çıkmamak faydalı olabilir.

Sateen.com ile sezonun en güzel elbise modelleri

Ekose Elbise Modellerinin Adresi Sateen.com

Ekose desenleri bu sezon tekrar trend olsa da her zaman tercih edilen bir kumaş desenidir. Bu sezon moda olması sayesinde farklı parçalar ve takımlar alıp, her sezon rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekoseli birçok parçanın ve tamamlayıcısının buluğu https://www.sateen.com ile kombinlerinizi oluşturabilir, en uygun parçaları dolabınıza ekleyebilirsiniz.