Balık Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Eylül 2018 Perşembe – Hayatınızla ilgili önemli bir dönemin bitişi ve yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Kendinize olan güveniniz ve yapacağınız iş ile ilgili araştırmacı yönünüz sayesinde önemli mevkilere gelebilirsiniz.

Balık Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Eylül 2018 Perşembe – Gün içinde finansal konularınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Borçlarınızı yapılandırabilir ya da elinizdeki imkânları farklı yatırımlar için kullanabiliriz. Risk analizi yapmanızda fayda var. Ani kararlar için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla zaman harcamak ve enerjinizi boşaltmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Eylül 2018 Perşembe – Mars ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim, yeni yeteneklerinizi keşfetmeye imkan tanır.

Hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi bir kavganın ortasında bulabilirsiniz. Sürpriz kazançlara da açıksınız. Harcamalarınızı kontrol altında tutmakta fayda var. Fazla düşünmeden üstlendiğiniz iş projeleri hayatınıza farklı fikirler taşır.

Balık Burcu Günlük Yorum Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. fatma dedi ki:

  balik burcu yorumlarini gunluk almak istiyorum

 2. Münevver dedi ki:

  Yasantimda neler yaşayacağim

  1. engin dedi ki:

   çok şeyler yaşayacaksın

  2. Hakan dedi ki:

   Valla onu sen bilirsin istersen en iyi şekilde deli dolu istersen içe kapanık mutsuz umutsuz bi şekilde onu fallar bilmez yani ??

 3. nagihan dedi ki:

  balık burcu olarak sansiz oldugumu dusunuyorum ve ne istesem hep tersine oluyor hislerimde hic yanilmiyorum ya iyi ya kotu karsima cikiyor ve bu ay ki maddi manevi yasantim ne gosteriyor sorunlar hic bitmiyor cunku

 4. Zuleyha dedi ki:

  ????

 5. Nilgun onur dedi ki:

  Gunluk yorum almak istiyorum..

Sayfa başına git