Balık Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük – Vatan Gazetesi

22 Mart 2018 Perşembe- Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. İlginçliklerle dolu farklı bir gündesiniz.

Balık Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

22 Mart 2018 Perşembe- Bugün kendinizi sağlama almak için yoğun bir çaba içine girebilirsiniz. Çevrenizdeki bazı değişiklikler sizi uzun vadeli yatırımlara yöneltebilir. Sezgilerinize kulak verin. Taşınmaz mülklerle ilgili fırsatlar elinize geçebilir. Aileye dair konularda da hareketlilik olabilir. Geçmişten kaynaklanan durumlar olumlu sonuçlar verebilir.

Balık Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

22 Mart 2018 Perşembe – İkizler burcunda seyahat eden Ay nedeniyle bugün ev içi ilişkilerinize adeta farklı bir gözle bakıyorsunuz.

İletişimin hem özel hem iş hayatınızda oldukça önemli olduğu bir gündesiniz. İki farklı hanede vakit geçirebilir, ev ile iş arasında mekik dokuyabilirsiniz. Hareketli ve bol tempolu bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorum Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. fatma dedi ki:

  balik burcu yorumlarini gunluk almak istiyorum

 2. Münevver dedi ki:

  Yasantimda neler yaşayacağim

  1. engin dedi ki:

   çok şeyler yaşayacaksın

  2. Hakan dedi ki:

   Valla onu sen bilirsin istersen en iyi şekilde deli dolu istersen içe kapanık mutsuz umutsuz bi şekilde onu fallar bilmez yani 😉😉

 3. nagihan dedi ki:

  balık burcu olarak sansiz oldugumu dusunuyorum ve ne istesem hep tersine oluyor hislerimde hic yanilmiyorum ya iyi ya kotu karsima cikiyor ve bu ay ki maddi manevi yasantim ne gosteriyor sorunlar hic bitmiyor cunku

 4. Zuleyha dedi ki:

  😂😂😂😂

 5. Nilgun onur dedi ki:

  Gunluk yorum almak istiyorum..

Sayfa başına git