İkizler Burcu 2017 Yorumu

4 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 56.185 kez okundu.

İkizler Burcu 2017 yılı içinde aşkı doyasıya yaşıyor ve ruhsal açıdan büyük gelişme kaydediyor. Tecrübeleriniz sizi her konuda test etmeye devam etse de, isteklerinizden vazgeçmiyorsunuz. Bu dönemde tanışacağınız yeni biri ile, geleceğe taşıyabileceğiniz uyumlu bir aşka sahip olabilirsiniz. Ev, aile, aşk, eğlence ve iş konumunda önemli fırsatlar yakalayabilir, ümidinizi yitirdiğiniz konularda tekrar can bulabilirsiniz. Her şey bitti dediğiniz noktada yeniden doğuşun ne demek olduğu duygusunu tadan ender burçlardansınız. Satürnden alacağınız olumlu enerjiler, iş ve ortaklıklarınızı önemli ölçüde destekliyor. Bu alanda karşınıza çıkabilecek sıkıntılar, uzun vadede kalıcı olmuyor. Risk almayı seven yapınız sayesinde, birçok girişimden karlı çıkabilirsiniz. İletişiminiz güçleniyor, ilişkileriniz ileri bir boyuta taşınıyor. Daha bilinçli, daha hırslı ve cesurca atacağınız adımlar sayesinde, 2017 yılında hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz sevgili ikizler burcu.

İkizer Burcu 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İkizler burcu Ocak 2017’de alacağınız sorumluluklar ile birlikte yeni şeyler deneyimleme imkanı buluyorsunuz. Ay içinde, aile bireyleri ile zaman zaman ufak sıkıntılar yaşansa da, hayata olan farklı bakış açınızla durumları yumuşatmayı başaracaksınız. İkizler burcu Şubat 2017 ile birlikte Jüpiter gerilemesinin etkisi altına giriyor. Aşk hayatınızda da yaşanabilecek bazı geri adımlar söz konusu. Çocuk sahibi olmak isteyen ikizler, bu ay yaşanabilecek maddi zorluklar nedeniyle kararını tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilir. 4 Mart Venüs gerilemesi ikizler burcunun yapabileceği yeni başlangıçları olumsuz anlamda etkileyebilir. Bu nedenle ilişkilerde dikkatli olmalı, arkadaş ortamlarında sizi zora sokabilecek tutumlardan uzak durmalısınız. İkizler Burcu Nisan 2017’de ilişkilerdeki dengeyi korumaya çalışıyor. Sosyal çevrenizde yaşananları abartmamalı, arabuluculuk konularına dahil olmamalısınız. İkizler Burcu Mayıs 2017 ile daha anlayışlı, talepkar ve tutkulu. Sevdiğinize olan ilgiyi abartabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla bağlarınız kuvvetleniyor. Çevre ile ilgili sıkıntılar hissedilir şekilde azalıyor. İkizler Burcu Haziran 2017 ile aşk hayatında yükselişe geçiyor. Sevdiğinizle aranızda yaşanan paylaşımlar sizi mutlu edebilir. Kendinizi çok şanslı bulduğunuz bir dönem diyebiliriz. Bekar ikizler bu tarihlerde birden fazla ilişkiye yönelebilir. İkizler Burcu Temmuz 2017 ile birlikte kişisel alanıyla daha fazla ilgili. Dış görünümde bazı değişimler söz konusu. İkizler Burcu Ağustos 2017 aşk hayatı son derece tutkulu. Bu durum, beraberinde kıskanç tavırlara neden olabilir. Eylül 2017 İkizler Burcu aşk ve ilişkileri hızlı bir sürece giriyor. Ev, aile konumunda yaşananlarla ilgili duygularınızı açıkça ifade edebileceksiniz. Ekim ayı ile birlikte, aile içi güvenin artacağı zamanlara adım atıyorsunuz. Kasım 2017 ile birlikte iletişim trafiğiniz artarak ilerliyor. Aşk hayatınıza yaklaşımınız mantık çerçevesinde gerçekleşiyor. 3 Aralık 2017 Merkür retrosu ilişkiler ve evlilik konusunda geri adım atmanıza sebep olabilir. Sevdiğiniz insanla iletişimde sorunlar yaşamanız muhtemel görünüyor.

İkizler Burcu 2017 İş, Para ve Kariyer Yorumu

Yeni yıl ile birlikte atılacak önemli adımlar, bazı dönüm noktalarını belirliyor. Çevrenizin etkisi ile daha fazla harcama yapabilir, paranızın dengesini koruyamayabilirsiniz. Bahar ayları ile birlikte kariyer hedefleriniz yükseliyor. Birlikte iş yaptığınız insanlarla, daha büyük anlaşmalara imza atabilirsiniz. Ortaklı işlerde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. 10 Nisan Merkür retrosu sırasında yeni işlere başlamamanız gerekiyor. Bahar sonuna doğru enerjiniz yükseliyor. Merkür gerilemesinin son bulması ile birlikte beklenen rahatlığa kavuşuyorsunuz. 25 Mayıs yeni ay sonrası ertelediğiniz işlerinize başlayabilirsiniz. Yazın ilk günleri ile birlikte iş ve para konusunda feraha kavuşuyorsunuz. Özellikle 7 Haziran sonrası kariyerinizdeki ilerleme sizi de şaşırtabilir. Fakat yine de aile içi harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 5 Eylül dolunayı, uzun zaman önceki bazı girişimlerinizin sonuçları ile karşınıza çıkıyor. Hızlı kararlar alarak, yanıltıcı durumlara düşmemeye özen gösterin. 20 Aralık Satürn’ün burç değişimi sizi 2,5 yıl boyunca destekliyor. Bu süre zarfında ortak para alanlarınızda yapacağınız işlerde başarı sağlayabilirsiniz.

İkizler Burcu 2017 Eğitim ve Sağlık Yorumu

İkizler burcu 28 Ocak yeniay ile birlikte eğitim hayatına hız veriyor. Derslerinizle ilgili sorumluluklarınızı tam manasıyla yerine getirmeye başlıyorsunuz. Mart ayı size farklı eğitim fırsatları sunuyor. Gireceğiniz kurs ve sınavlarda alacağınız sonuçlar başarı getiriyor. Temmuzla birlikte eğitim hayatınızda yeni kararlar alabilir, daha etkili yollara başvurabilirsiniz. Öncesinde yaptığınız hataları tekrarlamamak adına, geleceğinize dair kalıcı sonuçlar oluşturacak eğitim proğramlarına yöneliyorsunuz. Kendinizi keşfetme yolunda bazı sıkıntılar yaşansa da, bu durum eğitim hayatınızı önemli ölçüde etkilemiyor. Ağustosla birlikte atacağınız adımlar, eğitimde geleceğiniz adına son derece önemli. Bu nedenle alacağınız kararları iyice emin olmadan vermemelisiniz. 2017 İkizler burcu, sağlığı konusunda bazı zamanlar zorlansa da, dikkat ettiğinde ve sabırla hareket ettiğinde büyük sorunlar yaşamıyor. Özellikle Mart ayında bağışıklığınız fazlasıyla düşebilir. Üst solunum yolları enfeksiyonkarına yakalanabilirsiniz. Alerjik durumlar Nisan’la birlikte yükselişe geçiyor. Mayıs ayı ve sonrası psikolojik zorlanmalar konusunda dikkatli olmalısınız. İsteksiz olduğunuz konular içinde bulunmayın. Ekim ayından itibaren sağlığınız size fazla sorun çıkartmıyor. Aralık 2017’de içsel rahatlamayla ikizler sağlığı hiç olmadığı kadar iyi duruma geçiyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git