İkizler Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 16.441 kez okundu.

İKİZLER Burcu Mart 2018 tarihinde uzaklar yakın olabilir. Yaşamın hareketleniyor. Gözünü uzaklara dikiyorsun. Ya sen gideceksin, ya gelenler var. Yeniliklere yol açmak için son derece iyi bir zaman. Karşına fikirlerini ve projelerini ilerletmende yardımcı olabilecek insanlar çıkıyor. Fikirlerini kabul ettirmekte zorlanmıyorsun. Ay ortasında grup halinde bir seyahate çıkman söz konusu olabilir. Ancak bu durum bazı işlerinin aksamasına neden olabilir. Sosyal çevrende ilişkileri birbirine katmaya meraklı bir iki insan var, bunlara dikkat etmelisin.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile yaşama daha sıkı bağlanıyorsun. Hayatındaki bazı şeyleri istediğin yönde değiştirme fırsatı bulacaksın. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri iç dünyanda beliriyor. Duygusal yönden güçleneceksin. Kafana taktığın düşüncelerin etkisi azalıyor. Özel hayatını yoluna koymak için büyük bir şansa sahip oluyorsun. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri ile yeni kararlar alıyorsun. Bunlar öyle kararlar ki geri dönüşü mümkün değil. O nedenle iyi düşünmelisin.

İkizler Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde oldukça canlı. Bekarsan çıkacağın seyahatlerden birinde yeni biriyle tanışarak yakınlaşman muhtemel görünüyor. Ancak bu yakınlaşma ile ilgili büyük beklentiler içine girmen yanlış olur. Aşkta acele etmemen gereken bir dönemdesin. Bir ilişkiye sahipsen sevdiğin insanla birlikte daha fazla vakit geçireceksin. Bazı günler yoğun ilgiden ve kıskançlıkla ilgili atışmalardan bunalabilirsin. Evli İkizler Burcu Mart 2018’de evliliğindeki monotonluktan şikayet edebilir. Bu durum seni dışarı yöneltmemeli. Var olan problemleri çözmek için eşine karşı açık olmalısın.

İkizler Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinden biraz şikayetçi. Zaman zaman anlaşılmadığını düşünüyorsun. Sana söylenmeyen gizli tutulan bazı şeyler fark edeceksin. Başarın çevre ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendiriyor. En yakın arkadaşlarından biriyle farklı bir projeye dahil olabilirsin. Düşmanların yok değil ama iyi baş ediyorsun. Özgürlüğünü kısıtlayan her türlü etkiye direniyorsun. Bu ayla birlikte ya yaşam alanını değiştiriyor, ya da uzak bir yere seyahate çıkıyorsun.

İkizler Burcu Mart 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Mart 2018’de iyi durumda sayılır. Kilo almaya müsaitsin. Bu anlamda yediğine içtiğine dikkat etmelisin. Sana ağır gelen yiyeceklerden uzak durarak enerji veren kalorisi hafif şeylere yönelmelisin. Bu ay ortasına doğru diş ağrısı ile mücadele edebilirsin. Ağız sağlığını ihmal etmemeye bak. Sağlığın ne kadar iyi olursa başarıyı yakalama oranın o derece yükseliyor, bunu unutma.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git