İkizler Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 28.369 kez okundu.

İKİZLER Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde genel olarak uyum içinde ilerliyor. Huzur, mutluluk ve başarı elde etmenin sebebi içinde var olan aşk duygusu. Karar verdiğin şeyleri umutsuzluğun gölgelemesine asla izin verme. Enerjini düşüren ve seni deli gibi kıskanan bazı insanlardan uzak durmalısın. Partnerin var ise, bu ay birlikte seyahate çıkma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Aşk hayatında hedeflediğin yere varmak üzeresin. Bekar isen akıllı, çekici ve son derece istekli biriyle tanışabilirsin. Aşk hayatını senin isteklerin yönetiyor. Bu nedenle ne istediğine dikkat etmelisin.

Mayıs 2017 İKİZLER Burcu aşk hayatı kendine has tavrı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Konuşuluyorsun. Senin aşksız kalman imkansız gibi bir şey. Sen aramasan dahi, aşk seni buluyor. Çevren tarafından merak uyandırıyor, becerikli halinle hayran bırakıyorsun. Güçlü iletişim yeteneğin karşı cinsi cezbediyor. İkizler Burcu evliliği Mayıs 2017 tarihinde son derece iyi ilerliyor. Var olan sorunlara çözüm üretmekte güçlük çekmiyorsun. Ancak baştan bitmiş ilişkiler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Zorlama aşklar eninde sonunda nihayete erecektir.

İKİZLER Burcu aşk 2017 Mayıs’ta oyunu kurallarına göre oynuyor. İlişkiyi genel anlamda sen yönetiyorsun. Karşı tarafın istekleri ile kendi isteklerini örtüştürmeyi bilerek hareket etmek, aşkını daha anlamlı kılıyor. Kıymet bilmeyen karşı cinse yapılan fedakarlıklar ise ilişkiyi bitmeye mahkum ediyor. Şunu belirteyim ki, bu ay kaybeden taraf asla sen olmuyorsun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git