İkizler Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 32.386 kez okundu.

İKİZLER Burcu Mayıs 2017 tarihinde olumsuz etkilere karşı savaş açıyorsun. Nefret duyduğun insanlardan intikam alma yoluna gidebilirsin. Bu ay içinde kendini her yönden güçlü hissedebilir, amacına büyük oranda ulaşabilirsin. Ancak risk aldığın durumların getireceği yeni olumsuzluklara da hazır olmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri ile dengeni kaybedebilirsin. Sakin yapından bu günlerde eser kalmıyor. Çevrendeki her şeyden ve herkesten şüphe duyabilirsin. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri ile karsızlıkların üzerindeki perde kalkıyor. Önünü daha net görüyorsun. Alışılmamış bazı durumlarla karşılaşman olası görünüyor.

İkizler Burcu Mayıs 2017 Aşk

İkizler Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de zedelenen öz güvenini tazeliyor. Yeniden ayağa kalkma vakti. Sahne senin ve dilediğin gibi oynuyorsun. Ulaşmak istediğin noktaya doğru ilerlerken tırmandığın yolun risklerle dolu olduğunu söyleyebiliriz. Kendine acıyanlardan uzak, huzur dolu bilinçli bir aşk istiyorsun. Evli isen birlikteliğinde ortaya çıkan sorunlarla birlikte evliliğini bambaşka bir noktaya taşıyabilirsin. Yalnız yaşıyorsan uzun soluklu bir ilişki için oldukça fazla mücadele vermek gerekiyor.

İkizler Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde istikrar bozulabilir. Diğer insanların şanssızlıkları sana farklı bir başarı getirebilir. Ancak bu durum uzun sürmeyebilir. Niyetin bu nokta çok önemli. İyi niyetle hareket etmeye gayret etmelisin. Ailenden biri de olsa tehlikeli projeler içinde bulunmamaya çalış. Bir alacak verecek meselesinin üzerine gitmemen gereken bir döneme giriyorsun.

İkizler Burcu Mayıs 2017 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde oldukça iyi görünüyor. Fiziksel anlamda güç topluyorsun. Ruhsal anlamda ise bazı günler kendini kötü hissedebilirsin. Değişken psikoloji seni farklı alanlara itebilir. Ani kararlar almadan ve adım atmadan önce iyice düşünmelisin. Bunun dışında midene dikkat etmelisin. Mümkünse ayakta atıştırma ve dışarıda yemek yeme. Sağlıklı bir beslenme ile var olan mide problemini yenebilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git