İkizler Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu

17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 22.982 kez okundu.

İKİZLER Burcu aşk ve evlilik hayatı Nisan 2017 tarihinde oldukça hareketli. Bu ay içinde önünüze çıkan fırsatlarla ilgili çok ani karar verip, sonrasında pişman olabilirsiniz. Her şeyde olduğu gibi aşkta da göz önünde olmak, kendinizden söz ettirmek istiyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda fark edilmemeniz çok zor. Yakın zaman içinde ayrılık yaşayan İkizler çevresini genişletiyor, üzerindeki kötü etkilerden kurtuluyor ve özgürlüğü yeniden ele alıyor. Bu tarihlerde bazı İkizler evlenip yuva kurmak isteyebilir. Çevrenizin etkisi ve baskısı her an üzerinizde. Yapacağınız en iyi şey kimsenin etkisi altında kalmadan dengeleri korumak ve aşk hayatınız üzerine en doğru kararı almaktır.

İKİZLER Burcu aşk hayatı 2017 Nisan ile daha sağduyulu. Mantıklı ve sağlıklı düşünüyorsunuz. Olmayacak hayaller kurmuyor, özgürlüğünüzü kısıtlamayan ilişkilere yöneliyorsunuz. Evli İkizlerin maddi manevi kazancı artıyor. Eş tarafındaki sürpriz gelişmeler yüzünüzü güldürüyor. Bu ay içinde birikimleri değerlendirerek mal-mülk sahibi olabilirsiniz. Bazı İkizler bebek sahibi olmak için çalışmalara başlayabilir. Bu aydan itibaren beklentilerinize büyük oranda kavuşabilirsiniz. Emin tavırlarla ilerlediğiniz konulardan iyi sonuçlar alabilirsiniz. Başınıza buyruk davrandığınız noktalarda yanılma payınız ise yüksek görünüyor.

İKİZLER Burcu aşk uyumu Yay Burcu ile muhteşemdir. Sizi tam manasıyla mutlu edebilecek tek burç diyebiliriz. Yanı sıra, kendi burcunuzdan bir karşı cins ile de o muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz. Kova Burcu ile ortalama bir hayat sizi bekliyor. Oğlak, Balık, Akrep, Başak ve Boğa Burcu ise aşkta en uyumsuz olduğunuz burçlar arasında.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
İkizler Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hakan dedi ki:

    ikizlere yay yay’a kova onerilmis.enteresan geldi..

Sayfa başına git