İkizler Burcu Ocak 2017 Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 10.055 kez okundu.

İKİZLER Burcu Ocak 2017’nin ilk günlerinde Merkür Gerilemesi etkilerine maruz kalabilir. Ancak bu durum ayın 10’u gibi son buluyor ve süregelen başarılarınıza engel olmuyor. Özellikle ilk hafta kalıcı planlar yapılmamalı. Kesin olmayan durumlar hakkında ümide kapılmamalı. İkizler Burcu iş hayatı Ocak 2017 tarihinde hedefleri doğrultusunda şekilleniyor. Ne istediğinizi biliyor, adımlarınızı ona göre atıyorsunuz. 12 Ocak Dolunayı dengeleri bozabilir. Önemli işlerle ilgili el sıkışmadan önce iyi düşünmelisiniz. Ay ortasından sonra rahatlıyorsunuz. Yoğun iş temposu ve kararlı şekilde ilerlediğiniz projeler, uzun vadede kazanç getiriyor. 28 Ocak Yeniay etkileri ile görüş açınız genişliyor. Çevrenizde sizi seven ve yardımı dokunan insanların varlığını hissediyorsunuz. İnançlarınız kuvvetleniyor.

İkizler Burcu Ocak 2017 aşk hayatında yeni bir ilişkiye başlayabilir veya var olan ilişkisine son verebilir. Eş veya sevgiliniz varsa, hayatınızda farklılıklar meydana gelebilir. Bazı ikizler nişanlanabilir, hatta evlilik kararı alınabilir. Her an, her şeyin yaşanabileceği Ocak 2017’de, İkizler Burcu dengeleri tamamıyla değişebilir. Satürn etkileri ile belirsizlikleri abartabilir, aşk hayatınızda ani kararlar alabilirsiniz. Belirgin olmayan konulardan uzak durmayı tercih etmelisiniz. Sizi yoran, uyum sağlayamayan her tür etkeni hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

Ocak 2017 İkizler Burcu aile ve ilişkileri üzerine planladığı seyahatleri erteleyebilir. Dostlarla geçirilecek vakitler önem kazanıyor. İşlerdeki gelişmeler sizi yuva konumunuzdan bir müddet uzaklaştırabilir. İkili ilişkilerde karşılaştığınız iletişim problemlerini bu ay, eskisi kadar kafaya takmıyorsunuz. İnsanları olduğu gibi kabulleneceğiniz bu süreçte, hoşunuza gitmeyen ortamlarda kalmamayı tercih edebilirsiniz. Eğer bekarsanız, büyüklerin sizin için planladığı şeylerin Ocak ayı ortalarında ortaya çıkması ile şaşırabilirsiniz.

Ocak 2017 İkizler Burcu sağlığı ihmale gelmiyor. Daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Sağlığınızda çok büyük sorunlar yaşanmamakla birlikte, ay boyunca gripten kurtulamayabilirsiniz. Fiziksel bazı değişiklikler sizi psikolojik anlamda rahatlatabilir. Kendinizi iyi hissetmediğiniz günlerde, planladığınız bazı şeyleri erteleyebilirsiniz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git