İkizler Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 12.137 kez okundu.

İKİZLER Burcu Ocak 2018 tarihinde uçlara savruluyorsun. Uyum ve uyumsuzluk arasında gidip geleceğin durumlar söz konusu. Sorumluluklarını biliyor ama üzerinde baskı yaratanlardan hoşlanmıyorsun. Kariyer sahibiysen üst düzey insanlarla aranda yaşanan anlaşmazlıklar seni başka yerlere taşıyabilir. Şimdi olumsuz olarak değerlendirdiğin her şey yakın zamanda fırsata dönüşebilir. Bu durum hayata nasıl baktığınla alakalı. İkizler Burcu aşk hayatını Ocak 2018’de geri plandan yürütüyorsun. Hissettiklerinden emin olman ve kendini bu anlamda güvene alman için bu gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri ile maddi olanakları değerlendirme altına alacaksın. Büyük değişimler ve beraberinde gelen sorumlumluluklar seni bekliyor.
17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniayla birlikte riskli bir işe yönelebilirsin. Seni daha iyi bir seviyeye taşıyacak bu işle ilgili doğru kararlar alıyorsun.

İkizler Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Ocak 2018’de daha samimi ama biraz uzaktan seyrediyor. İlişkinle arana belli bir mesafe koyuyorsun. Partnerinle birlikte olduğun zamanlarda ise oldukça samimisin. İfadelerinde çekinmiyor, karşı tarafın tam olarak ne hissettiğini anlamaya çalışıyorsun. Emin olmadığın duyguları içeren bir ilişkin varsa karar aşamasında olabilirsin. Evliliklerde eşlere çok fazla zaman ayıramamanın tek sebebi yoğunlaşan günlük hayat ve işler oluyor.

İkizler Burcu Ocak 2017 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde yenilikler var. Aileye girecek olan yeni biri söz konusu. Bu bir bebek veya bir insan olabilir. Gelen bu yenilikle birlikte tüm duygular değişiyor. Aile büyüklerine açıkça ifade etmekten çekindiğin bir konuyu bu ay ortasında dile getirebilirsin. Hiç beklemediğin oranda onların desteğini almak seni şaşırtacak. Çevre ve arkadaşlarınla arandaki bağlar daha güçlü hale geliyor. Yükselen gelir seviyenle birlikte sana yakınlık duyanlar artıyor ve bir anlamda çevrende etkili değişimler yaşanıyor.

İkizler Burcu Ocak 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Ocak 2018’e iyi başlıyor. Zaman zaman yaşanan mide bağırsak rahatsızlıkları bu ay son bulmuş görünüyor. Enerjin yüksek ve doğru yönde harcıyorsun. Yaşanan stresli durumlar karşısında kendini kontrol altına alman ruhsal anlamda seni daha güçlü kılıyor. Bunu alışkanlık haline getirdiğinde daha sağlıklı olacağını garanti edebiliriz. Aşırı spor yapmamaya çalış.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git