Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
12.317
İkizler Burcu Şubat 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu Şubat 2018 tarihinde iş, kariye ve kazanç alanında fazla sorumluluk alabilir, kendini yoğun baskı altında hissedebilirsin. İyi yönde ilerlemesini umduğun bazı işlerde karşına ufak tefek engeller çıkabilir, bu seni yıldırmasın. İlerleyen zamanlarda her şeyin daha iyi olacağını göreceksin. Riskli bir durumla ilgili atacağın adımdan emin olamıyorsun. Sahip olduğun konum ve itibarın sarsılabileceği düşüncesi seni daha ileriye taşımayacaktır onu bilmelisin. Kararını alacağın riskin artı ve eksilerini değerlendirerek vermelisin.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri yeni projeleri hızlandırıyor. Bu türden çalışmalar için daha fazla zamana ihtiyaç duyacaksın. Yeniay, iş değiştirmek, yeni bir iş yeri açmak ve farklı bir girişimde bulunmak isteyenler için son derece uygun zamanlar içeriyor.

İkizler Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Şubat 2018 tarihinde enerjinin bir kısmını ilişkine harcıyorsun. Bir yandan genel hayatını idare ederken diğer yandan özel hayatına yön vermeye çalışıyorsun. Arada denge kurmakta zorlanacağın etkiler yaşayabilirsin. İletişime dayalı konular daha fazla ön plana çıkıyor. Sevdiğin insanın gelecek planları seni boğabilecek nitelikte.

İkizler Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Şubat 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde mantıklı davranman gereken bir döneme giriyorsun. Ay ortasında duygusal gelişmeler ortaya çıkabilir. Kendini arka planda tutarak daha iyi değerlendirme yapabilirsin. Senin ailenle olan ilişkin beklentilerin çıkar çatışmasında tıkanıp kalabilir. Bazıları sana şikayetçi yaklaşımda bulunabilir. Duygularının ve insanların seni yanlış yönlendirmelerine izin vermemelisin. Anlık kararlar almamak gereken bir zaman.

İkizler Burcu Şubat 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı için Şubat 2018’de yeme içme alışkanlıklarına biraz dikkat edilmeli. Kilo almaya ya da aşırı zayıflamaya yatkın bir bünyen varsa bu ay buna dair durumlar ortaya çıkabilir.