Kahve Falında Zebra Görmek

8 Mart 2017 tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

Kahve falında zebra görmek fal sahibi kişilerin çevrelerindeki ikiyüzlü ve kıskanç kişileri temsil etmektedir. Kahve falı içerisinde zebra hayvanının görülmesi fal sahibi olan kimselerin dikkatsiz hareket ettiklerinin ve bu nedenle de sık sık hataya düştüklerinin bir göstergesidir. Fal içerisinde zebra görülmesi kişilerin arkalarından konuşan çok sayıda insan olduğunun habercisidir. Bu nedenle fal sahiplerinin kendilerine arkadaş edinirken ince eleyip sık dokumaları gerekmektedir. Fallarında zebra gözüken kişilerin çoğu zaman sevdikleri tarafından içinden çıkılması zor açmazlara düştükleri de bilinmektedir. Bazı fal yorumcuları zebranın fal içerisinde görülmesi durumunda kişilerin yakın zamanda bir ölüm haberi alabileceğini söylemektedir.

Kahve Falında Zebra

Kahve falında zebra görülmesi fal sahibi kimselerin gerçeklerle yüzleşmeleri gerektiğinin bir göstergesidir. Kahve falı içerisinde zebra görülmesi fal sahiplerinin karşısına hem iş hem de özel hayatlarında çeşitli zorlukların çıkacağının habercisi olmaktadır.

Kahve Falında Zebra Ne Anlama Gelir?

Kahve falında zebra ne anlama gelir diye sorulduğunda verilebilecek cevaplardan birisi de; beklenmedik bir insandan gelecek olan önemli bir yardımdır.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git