Koç Burcu 2017 Aşk Yorumu

14 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 30.447 kez okundu.

Koç Burcu 2017 yılı aşk hayatı Jüpiter’le kol kola geziyor. İlişkiler açısından oldukça güzel bir sene. Yolunda gitmeyen ilişkiler büyük oranda toparlanabilir. Evlilikler en iyi seviyede ilerliyor. Yeni ilişkiler ve ciddi beraberlikler söz konusu. Koç burcu ilişkilerinde uyumu ve dengeyi 2017 yılında sağlayabilecek. Birçok koç daha önce tadamadığı ve tatmak istediği duyguları yaşama şansı bulabilir. Geçtiğimiz yıl sorguladığınız özel hayatınızın bu yıl düzene girdiğine şahit oluyorsunuz.

Koç Burcu Ocak 2017 tarihinde işi ve özel hayatı arasında denge kurmaya çalışıyor. 12 Ocak dolunayla birlikte evliliklerde ebeveyn temalı sıkıntılar yaşanabilir. Anne babadan birinin rahatsızlığı ve onaylamadığı bir durum olabilir. 28 Ocak yeniay koç burcuna güzel enerjiler sunuyor. Yüksek enerjinizle birlikte sevdiklerinize tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.

Şubat 2017 Koç Burcu için güzel başlangıçlar getirebilir. 11 Şubat parçalı ay tutulması zamanı biraz dikkat etmek gerekebilir. Bu tarihte yeni bir ilişkiye başladıysanız, sadece ilişkinize odaklanın ve güzel şeyler düşünün. Olumsuzluktan uzak durmanız gereken bu süreç 26 Şubat yeniay başlangıcı ile son buluyor.

Koç Burcu Mart 2017 tarihinde Venüs gerilemesi ile karşılaşıyor. Genel ilişkilerde ufak tefek ifade zorlukları yaşanabilir. Yine bu tarihte karşınıza eski aşklar, yarım kalmışlıklar çıkabilir. 12 Mart dolunay ve sonraki 1 haftalık sürece kadar ilişkilerde hassaslıklar devam ediyor. 20 Mart’tan sonra her şey yoluna girmeye başlarken, 28 Mart yeniay ile daha da iyileşiyor. Ay sonuna dek kendinizle daha fazla ilgilenecek, dinlenmek isteyeceksiniz.

Nisan 2017 Koç Burcu kişisel alanda kalmaya devam ediyor. Dış görünüm önem kazanmaya başlıyor ve gereken değişimleri yapmakta zorlanmıyorsunuz. 11 Nisan dolunay tarihinde görünümde yeni bir tarz oluşturulabilir. Hassas ilişkilerin bu zamanda daha dikkatli olması gerekiyor. Bir süre sorunların üzerine gitmeyin. 26 Nisan 2017 yeniay enerjinizi olumlu şekilde yönetiyor. Bu tarihte bazı ilişkilerin aile büyükleri tarafından kabul görmemesi söz konusu.

Koç Burcu Mayıs 2017’de 10 Mayıs dolunayına dikkat etmeli. Bu dolunay sizin için yılın dolunayı olabilir. Var olan ilişkilerde kandırılma, aldatılma ihtimali oldukça yüksek. Bitmeye yüz tutan ilişkiler üzerinde çıkar çatımaları yaşanabilir. Arkadaşımın aşkı durumları yaşanabilir. 25 Mayıs yeniay koç burcuna güneş gibi doğuyor. Yaşanan olumsuzlukları lehinize çevirmekte zorlanmıyorsunuz. Özgürlüğün tadını çıkarmaya başladınız bile.

Koç Burcu Haziran 2017 tarihinde her şeyi rayına oturtuyor. Bu ay yapılacak evlilikler, başlayan ilişkiler, söz, nişan ve ciddiyete doğru ilerleyen aşklar yaşanabilir. 9 Haziran dolunay tarihinde güzel adımlar atılıyor. Farklı düşündüğünüz konularda esnek davranmayı başarıyorsunuz. Duygusal konularda dengenizi kaybetmemek için hafızanızı yoklayabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınız ve sonuçları davranışlarınıza böyle zamanlarda yön verecektir. 24 Haziran yeniay zamanı koç burcu ailesine ihtiyaç duyabilir. Aile temalı konular ön planda. Sevdiklerinden uzak kalanların bu tarihlerde hasret gidermeleri bekleniyor.

Temmuz 2017 Koç Burcu özel ilişkilerinde destekleniyor. 9 Temmuz dolunayı sizi olumsuz etkilemiyor. Teklif bekleyenler, bekledikleri teklifle karşılaşabilirler. Siz de cesaretinizi toplayıp teklif yapabilirsiniz. 23 Temmuz yeniay ile birlikte koç burcu ev, aile, yuva konumunda. Bebek sahibi olmak isteyenler bu konu üzerinde durabilirler. Evlenmeye karar verenler, ailesine ve çevresine bunu açıklayabilirler.

Koç Burcu Ağustos 2017 tarihinde daha istekli. Sevdiğinize hislerinizi açıkça belirtmekten çekinmiyorsunuz. Bunun yanında sevildiğinizi de bilmek isteyeceksiniz. 7 Ağustos parçalı ay tutulması ve sonrasında 13 Ağustos Merkür gerilemesi yaşanıyor. Bu iki durum da ilişkilerde terslikler yaratabiliyor. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var. 21 Ağustos tarihinde koçların kafası karışabilir. Kafanızda netleşmeyen durumlar sizi bazı adımlar konusunda zorlayabilir.

Eylül 2017 Koç Burcu için aşkı getiriyor. Yeni ilişkilerle, güzel başlangıçlar yapılabilir. 6 Eylül dolunay zamanı ger adım atabilirsiniz. Gelecek vaat etmeyen ilişkilerden uzak durmaya çalışın. Aceleci tavırlardan sakının. 20 Eylül yeniayda karşınıza çıkan aşk fırsatlarını değerlendirirken öncelikle tanımaya çalışın. Adımlarınızı, sizin için önemli olan şeylerden emin olduğunuzda atın.

5 Ekim dolunay zamanı sevdiğiniz insanın ailesiyle sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle bir araya gelmemeniz daha uygun olabilir. 14 Ekim’de ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanıyor. Sürpriz haberler, teklifler alabilir, hemen ardından planlar yapabilirsiniz. 19 Ekim yeniay tarihinde keyifli etkiler altına giriyorsunuz. İlişkilerde ilerleme ve güzelleşme yaşanıyor. Bu süreci sevdiğinizle geçirmek, onu her şeyden haberdar etmek isteyeceksiniz.

Kasım 2017 Koç Burcu ilişkilerinde gerileme olabilir. 4 Kasım dolunayı ile birlikte süregelen ilişkisinde sorun yaşayanlar bitme noktasına gelebilir. Veya kısa süreli ayrılıklar yaşanabilir. Bu tamamen sizin ve partnerinizin tavrına bağlı. 18 Kasım yeniay, yaklaşımlar daha güzel. Ummadığınız insanlardan farklı yaklaşımlar görebilirsiniz. Etkileyicilik en üst seviyede.

Koç Burcu Aralık 2017 tarihinde sevdiklerini daha fazla önemsiyor. Onların istekleri doğrultusunda hareket ediyorsunuz. 3 Aralık dolunay ve 18 Aralık yeniay etkileri hayatınıza yenilikler getirebilir. Bu yeni bir bebek, yeni bir ilişki veya güzel haberler olabilir. Bunun dışında yer değişikliği, taşınma, iş büyütme veya yurt dışı planları da söz konusu olabilir. Bu yıl aşk hayatınızda her ne yaşanırsa yaşansın olumlu şekilde destekleniyorsunuz. Koç Burcu 2018 yılı öncesi özel hayatını dilediği gibi şekillendirme fırsatı bulabiliyor. Tadını çıkarmaya ve adımlarınızı istekleriniz doğrultusunda atmaya bakın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git