Koç Burcu 2017 Yorumu

15 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 41.885 kez okundu.

Koç Burcu 2017 yılında her açıdan destekleniyor. Jüpiter ve Satürn’ün olumlu etkileri, hayatınızın her alanına yansıyor. Geçtiğimiz yıl stres yaratan birçok konuyu, yıl içerisinde çözüme ulaştırma fırsatı bulabilirsiniz. Koç burcu iş hayatı konusunda bu sene, ortaklıklarda daha şanslı. Ortaklıklarda beklenmedik kazançlar söz konusu. Emek harcadığınız işlerle daha iyi yerlere gelmek, fark edilmek isteyeceksiniz. Kararsızlıklarınız ve özgür şekilde hareket etme isteğiniz bazen dengenizi bozabilir. Üzerinizde baskı oluşturan tüm etkenleri kendinizden uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Sanat dalında çalışan koç burcu için 2017 umut vaat ediyor. Moda, baskı, kreatif konular, resim ve müzik alanları koç burcuna önemli başarılar getiriyor. Bazı koçların yurt dışı bağlantıları olabilir. Uluslararası iş yapmak isteyenler için oldukça uygun bir yıl. Medya ve yayıncılık alanında da büyük başarılar kaydediliyor. Koç burcu genel hayatında yıl ortalarında birtakım değişiklikler yaşanabilir. Aşk hayatınız çok daha fazla destekleniyor. Evliliklerde ilişkiler bir üst seviyeye taşınabilir. Bekarlar bu yıl tanışacakları biriyle, ani bir kararla evlenebilirler. Sorumluluklarınızın daha fazla bilincinde olacağınız ve geleceğinizin şekilleneceği bir 2017 sizi bekliyor sevgili koç burcu.

Koç Burcu 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Koç Burcu 2017 yılı aşk hayatı Jüpiter’le kol kola geziyor. İlişkiler açısından oldukça güzel bir sene. Yolunda gitmeyen ilişkiler büyük oranda toparlanabilir. Evlilikler en iyi seviyede ilerliyor. Yeni ilişkiler ve ciddi beraberlikler söz konusu. Koç burcu ilişkilerinde uyumu ve dengeyi 2017 yılında sağlayabilecek. Birçok koç daha önce tadamadığı ve tatmak istediği duyguları yaşama şansı bulabilir. Geçtiğimiz yıl sorguladığınız özel hayatınızın bu yıl düzene girdiğine şahit oluyorsunuz. Koç Burcu Ocak 2017 tarihinde işi ve özel hayatı arasında denge kurmaya çalışıyor. 12 Ocak dolunayla birlikte evliliklerde ebeveyn temalı sıkıntılar yaşanabilir. Şubat 2017 Koç Burcu için güzel başlangıçlar getirebilir. 11 Şubat parçalı ay tutulması zamanı biraz dikkat etmek gerekebilir. Koç Burcu Mart 2017 tarihinde Venüs gerilemesi ile karşılaşıyor. Genel ilişkilerde ufak tefek ifade zorlukları yaşanabilir. Nisan 2017 Koç Burcu kişisel alanda kalmaya devam ediyor. Dış görünüm önem kazanmaya başlıyor ve gereken değişimleri yapmakta zorlanmıyorsunuz. 11 Nisan dolunay tarihinde görünümde yeni bir tarz oluşturulabilir. Koç Burcu Mayıs 2017’de 10 Mayıs dolunayına dikkat etmeli. Bu dolunay sizin için yılın dolunayı olabilir. Var olan ilişkilerde kandırılma, aldatılma ihtimali oldukça yüksek. Koç Burcu Haziran 2017 tarihinde her şeyi rayına oturtuyor. Bu ay yapılacak evlilikler, başlayan ilişkiler, söz, nişan ve ciddiyete doğru ilerleyen aşklar yaşanabilir. Temmuz 2017 Koç Burcu özel ilişkilerinde destekleniyor. 9 Temmuz dolunayı sizi olumsuz etkilemiyor. Teklif bekleyenler, bekledikleri teklifle karşılaşabilirler. Koç Burcu Ağustos 2017 tarihinde daha istekli. Sevdiğinize hislerinizi açıkça belirtmekten çekinmiyorsunuz. Bunun yanında sevildiğinizi de bilmek isteyeceksiniz. Eylül 2017 Koç Burcu için aşkı getiriyor. Yeni ilişkilerle, güzel başlangıçlar yapılabilir. 6 Eylül dolunay zamanı ger adım atabilirsiniz. 5 Ekim dolunay zamanı sevdiğiniz insanın ailesiyle sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle bir araya gelmemeniz daha uygun olabilir. Kasım 2017 Koç Burcu ilişkilerinde gerileme olabilir. 4 Kasım dolunayı ile birlikte süregelen ilişkisinde sorun yaşayanlar bitme noktasına gelebilir. Veya kısa süreli ayrılıklar yaşanabilir. Koç Burcu Aralık 2017 tarihinde sevdiklerini daha fazla önemsiyor. Onların istekleri doğrultusunda hareket ediyorsunuz. 3 Aralık dolunay ve 18 Aralık yeniay etkileri hayatınıza yenilikler getirebilir. Bu yeni bir bebek, yeni bir ilişki veya güzel haberler olabilir. Bunun dışında yer değişikliği, taşınma, iş büyütme veya yurt dışı planları da söz konusu olabilir.

Koç Burcu 2017 İş, Para ve Kariyer Yorumu

Koç burcu 2017 yılı iş, para, kariyer konusunda hızlı atılımlar gerçekleştiriyor. Bazı zamanlar zorlanırken, hiç ummadığınız yerlerden önemli destekler gelebilir. Bu yıl yapacağınız büyük girişimlerle adınızdan söz ettirmeyi başarıyorsunuz. Kariyerinizde her geçen gün biraz daha ilerleme görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanlar, işinizin gidişatı açısından son derece önemli. Güçlü ve ne yaptığını bilen kişilerle çalışmaya özen gösterin. Ocak 2017 Koç Burcu için hızlı başlıyor. İletişimde son derece etkinsiniz. Bu sayede 12 Ocak dolunay zamanı karşınıza çıkabilecek terslikleri aşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla uyum içinde çalışacağınız 28 Ocak yeniay zamanı, giriştiğiniz işlerde başarı getiriyor. Koç Burcu Mart 2017 Venüs Gerilmesi ile karşılaşıyor. Bu gerileme sizin para evinizde gerçekleşiyor. Maddi açıdan Nisan ayına kadar sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ödemeniz gereken bir kredi varsa, aksayabilir. Koç Burcu Mayıs 2017’de daha sorumlu ve bilinçli hareket ediyor. 10 Mayıs dolunayında daha dikkatli olmalısınız. Özellikle ortak yaptığınız işler konusunda. Bu tarih civarında kandırılmaya, aldatılmaya açıksınız. Temmuz 2017 Koç Burcuna şans getiriyor. Yeni iş teklifleri, iyi iletişim ve beraberinde gelen fırsatlar. İmkansız gibi gördüğünüz işlere 9 Temmuz dolunay zamanında imza atabilirsiniz. Koç Burcu Ağustos 2017’deki dolunay, 7 Ağustos parçalı ay tutulması ile kontrolü ele almak istiyor. Daha titiz davranıyor, gelir-gider dengesini sağlamak istiyorsunuz. üm kararsızlıkları netleştireceğiniz tarih 20 Eylül yeniay tarihidir. Aynı zamanda iş hayatınızda seyahatlerin başlayacağı zaman olabilir. Koç Burcu Ekim 2017 tarihinde olan biteni daha net değerlendiriyor. 5 Ekim dolunayı hukuksal alanlarda ve mücadele ettiğiniz diğer konularda size şans tanıyor. Özellikle 18 Aralık yeniay hayatınızda dönüm noktaları içeriyor. Sizin bile tahmin edemeyeceğiniz oluşumlar tam da bu tarih civarında yaşanıyor. Koç Burcu 2018 yılı öncesi her konuda daha da güçleniyor.

Koç Burcu 2017 Eğitim ve Sağlık Yorumu

Koç Burcu 2017 yılı eğitim hayatı ile ilgili farklı metotlar geliştirebilir. Daha başarılı olmak adına eğitiminizi yurt dışına taşıyabilirsiniz. Bu yıl ara vererek bir sonraki yıla daha sıkı hazırlanabilirsiniz. Veya ilgilendiğiniz dalla ilgili ek kurslara katılabilirsiniz. Eğitimde grup çalışmasına ve tekrara önem verdiğiniz bir yıl. 2017 yılı dolunay zamanları eğitiminizi biraz zorlaştırabilir. Bu tarihleri takip ederek hareket etmenizde fayda var. Ayrıca, özel ve iş hayatı olanların yaşadıkları sorunlar da koç burcu öğrenim hayatını etkileyebilir. Yılın 2 yarısında öğrenmeye daha yatkınsınız. Meraklı yapınız sayesinde araştırmacı ruhunuzu ortaya koyabileceksiniz. Yeni fikirlere açıksınız. Koç burcu eğitimi konusunda alacağı önemli kararları 2017 Aralık ayında almalı. Bu zamanlarda dönüm noktası sayılabilecek durumlar yaşanabilir ve öncesinde aldığınız karardan dönmek zorunda kalabilirsiniz. Koç Burcu sağlık sorunları önemli boyuta ulaşmıyor. Yıl içinde 3 defa yaşanacak Merkür Retrosu, sağlığınızı biraz etkileyebilir. 12 Mart 2017 dolunayda özellikle dikkatli olun. Bu tarih ve civarında ameliyatlardan kaçının. Ağustos ayında yaşanacak olan Merkür Gerilemesi’nde de aynı şey geçerli. Yıl boyunca bağışıklık sistemini destekleyecek besinler tüketin. Alerjik reaksiyonlara karşı önlem alın. Eylül’den sonra enfeksiyonlara açık hale geliyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git