Kadınlar Duysun

Koç Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
5.939
Koç Burcu 2018 Yaz Yorumu

KOÇ Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında yaşantın daha rahat bir hal alıyor. Maddi sıkıntıların bir çoğunu aşıyorsun. Yeni döneme hazırlık aşamasında eğitim proğramlarına önem vereceksin. Çalışıyorsan kariyerinde yeni ve heyecan verici gelişmeler var. Önemli birinden alacağın destekle hedefini ileri boyutlara taşıyacaksın. Bir akrabanla arandaki mesafe artıyor. Ailenle birlikte tatile çıkacak, geçmişte kalan sıkıntıların üzerini örteceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı enerjini üst seviyelere taşıyor. Kendine ayıracağın bol bol vaktin olacak. Bu tarihte sonuçlanmasını istediğin önemli bir şeyle ilgili zafer elde edeceksin. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı arka plana atarak görmezden geldiğin bir konunun gündeme taşınmasına neden oluyor. Bu tarihlerde halletmen gereken önemli meseleler oluşabilir. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ruhsal ve manevi güçlenme sağlıyor. Yaşadığın içsel çatışmalar son buluyor. 11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması zamanı hiçbir şekilde riske girmemelisin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri duygusal çalkantılar yaşayabilirsin. 09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri ile özel hayatına odaklanıyor, gözden kaçırdığın bazı şeylerin yeni yeni farkına varıyorsun.

Koç Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında karmaşık etkilerden kurtuluyor. Devam eden bazı birliktelikler evliliğe adım atıyor. Koç burcunun karşı tarafı kontrol etme çabası ilişkinin dengesini kaçırabiliyor. İçindeki duyguları ve anlamsız kıskançlıkları bastırmak zor olabiliyor. Bu yönde çıkmaza giren Koç Burcu evlilikleri ve ilişkileri sert bir kararla bitebilir de. Sorunsuz şekilde ilerleyenler için yollardaki engeller kalkıyor. Akrabalar ve aile büyükleri sebebiyle yaşanan sorunları kapı dışarı ediyorsun.

Koç Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Koç Burcu 2018 yay aylarında aile ve ilişkilerini büyük oranda düzene sokuyorsun. Yakın dönemde yaşanan sıkıntılar geride kalıyor. Aklına bile getirmek istemediğin o günleri tekrar yaşamayacaksın. Her şey güllük gülistanlık olmuyor tabi. Laf anlamaz bazı insanlar yok değil etrafında. Onlarla da gerektiği şekilde baş etmesini biliyorsun. Uzun süredir aranızda para mevzu olan biriyle konuyu usulünce hallediyorsunuz. Çevre ile diyaloğuna ve arkadaşlıklarına bir süre ara veriyor, hayatından çıkarmak istediğin kişiler üzerine değerlendirme yapıyorsun.

Koç Burcu Yaz 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı 2018 yaz döneminde başarılı şekilde ilerliyor. Sağlığına eskisinden daha fazla önem vermeye başladın ve değişimleri fark ediyorsun. Bu aylar içinde dış görüntünü ufak dokunuşlarla yenileyeceksin. Yakınlarından birinin rahatsızlık veya ölüm haberini alacaksın. Sonrasında uzun bir yolcuğuğa çıkıyorsun.