Kadınlar Duysun

Koç Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

22.11.2016
24.665
Koç Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

KOÇ Burcu Aralık 2016’da yaşayacaklarınız sizi heyecanlandırabilir. Bu ay kariyerinize odaklısınız. İşinizi daha fazla seviyor, çalışmaktan haz duyuyorsunuz. Çevrenizde sizi bu konuda destekleyen insanların oluşu fırsatları da beraberinde getiriyor. Üzerinize düşen sorumlulukları hakkıyla yerine getiriyorsunuz. İşiniz konusunda detaylara inebilir, her şeyin daha mükemmel olması için çaba sarf edebilirsiniz. Koç burcu sağlığı Aralık ayı içinde sorun çıkarmıyor. Bazı günler baş ağrısı yaşamanız olası. Aile ve ilişkilerinizle ilgili olarak, akrabalarınızın yaşadıkları sıkıntılar dolaylı yönden size de yansıyabilir. Kardeşlerinizin hayatı konusunda üzerinize düşeni yapıyor, elinizden geldiğince destek oluyorsunuz. Aşk hayatınız uyum içinde. Kafanıza taktığınız şeyler azaldı diyebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2016 Dolunay ile birlikte mistik eğilimlere girebilir, bu konuda araştırmalar yapabilirsiniz. Dünyaya ve durumlara olan bakış açınız değişebilir. Tamamen bir içe yolculuk söz konusu. 29 Aralık 2016 Yeniay ilişkilerinizi hızlandırıyor, iş hayatınıza sürpriz fırsatlar getiriyor. Enerjiniz artıyor.

Koç Burcu Aralık 2016 Aşk

Koç Burcu Aralık 2016 aşk hayatında iletişim artıyor, romantizm arka planda. Özel hayatınız konusunda tutulmalara dikkat etmelisiniz. Özellikle bu dönemlerde biraz geriliyor diyebiliriz. Sizin ilişkileriniz tamamıyla iletişime dayalı. Dolunay zamanları duyguları direk etkilediği ve iletişime yansıttığı için, sizin enerjinizin dengesi bozulabiliyor. Aşk hayatınızda 14 Aralık dolunay etkilerine dikkat diyoruz.

Koç Burcu Aralık 2016 Aile

Aralık 2016 Koç Burcu aile ve ilişkilerinde kendini bir anlamda soyutlama eğilimine girebilir. Size güven vermeyen ve samimi gelmeyen ilişkiler son bulabilir. Kendinizden ve ailenizden bahsetmeyi seviyorsunuz. Her şeyin mükemmel olması yönünde çabalıyorsunuz. Sizi anlayan ve destek veren insanlarla bir arada olmak isteyecek, ilişkilerinize bu yönde devam edeceksiniz.

Koç Burcu Aralık 2016 Sağlık

Aralık 2016 Koç Burcu sağlığı ciddi problemler ile karşılaşmıyor. Ama siz yinde de tedbiri elden bırakmayın. Sağlığınız konusunda özelikle alışkanlıklarınız ve beslenmeniz önem kazanıyor. Bu ay hijyen konusunda takıntılı davranabilirsiniz. Fazla yemek yemeye başlayabilirsiniz. Şekerli gıdalardan uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz. Ay içinde yaşanan bazı durumlar sonrası baş ağrıları yaşamanız olası. Stres kontrolü yapmaya çalışın.