Kadınlar Duysun

Koç Burcu Ekim 2016 Yorumu

27.09.2016
21.151
Koç Burcu Ekim 2016 Yorumu

KOÇ Burcu Ekim 2016’ya girerken daha güçlü. Özellikle iş hayatınız konusunda ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Daha sağlam işlere yönelmenizde fayda var. Sosyal çevrenizle aranız iyi. Evli koçların aşk hayatı Ekim ayında daha huzurlu. Bekarlar için heyecan söz konusu. Her an yeni biriyle ciddi bir ilişki içine girebilirsiniz. Yenilik arayışı içine giriyorsunuz. Yaşam alanınızın ve dış görünümün önem kazandığı zamanlar yaşayacaksınız. Kendi duygu ve düşünceleriniz ön planda. Yönetici tarafınız ortaya çıkıyor ve daha fazla güç kazanmanın yollarını arıyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay ile birlikte koç burcu ilişkilerine denge geliyor. Ben olmaktan çıkıp, biz olmanın yollarında geziniyorsunuz. Bu tarihlerde daha fazla iş birliği içine giriyorsunuz. 1 Ekim yeniay etkileri koç burcu ilişkilerini sağlamlaştırıyor. 16 Ekim dolunay etkileri koç burcu aşk hayatını canlandırıyor. 30 Ekim yeniay koç burcu iş hayatına sürpriz fırsatlar sunuyor.

Koç Burcu Ekim 2016 Aşk

Koç Burcu Ekim 2016 aşk hayatı 16 Ekim’den sonra aktifleşiyor. Özel yaşantınızda kafanızdaki sorulara cevap arıyorsunuz. Arzu ve isteklerinize önem vererek hareket edeceksiniz. Aşkta doğruyu bulmak adına her ne varsa yapıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz şeyin peşini bırakmaya niyetiniz yok. İsteklerinizin olmadığı zamanlarda bencilce davranmamaya özen göstermelisiniz.

Koç Burcu Ekim 2016 Aile

Koç Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerinde eğlenceli zamanlar geçiriyor. Paylaşımlarınız size keyif verecek. Enerjinizi iyiliğe harcıyorsunuz. Bunu yaparken bazı yakınlarınız tarafında suistimal edilebilirsiniz. Sonradan farkına varacağınız bazı durumlar sizi şaşırtmasın. Zira bu gibi insanlar çevrenizde hep vardı. Sadece fark etmeniz biraz zaman alabilir. Kazanan taraf olmak için hemen güvenmeyin, taviz vermeyin ve en önemlisi sırlarınızı paylaşmayın.

Koç Burcu Ekim 2016 Sağlık

Koç Burcu Ekim 2016 sağlık durumunuz önem kazanıyor. Ağız ve diş sağlığını bugüne kadar fazla önemsemeyen koçlar Ekim ayıyla birlikte önemsemek zorunda kalabilirler. Zaman zaman ortaya çıkan baş ağrılarınızın kaynağını bulmak için doktora gidebilirsiniz. Sağlığınızın iyi yönde ilerlemesi için kendinize vakit ayırmaya çalışacaksınız.