Koç Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

3 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 10.375 kez okundu.

KOÇ Burcu aşk hayatı Ekim 2017 tarihinde her şeyin mümkün olduğu bir döneme giriyor. Bu ay kararlarının arkasında durman çok önemli. Her şeyden önce dürüst ve adil olan biriyle aşk yaşamak istiyorsun. Bu evli olanlar için de geçerli. Yalandan hiç hoşlanmayan yapınla ay içinde aklına takılan bazı şeyleri sorun edebilirsin. Partnerinin üzerindeki hükmedici tutumun sürüyor. Ekim 2017’de kimi zaman romantik, kimi zaman tutkulu ve hırslısın.

Ekim 2017’de KOÇ Burcu aşk hayatında hiç beklenmedik dönüşler yapabilir. Güzelliği ve uyumu yakalayamayanların ilişkisi bu ay sonuna doğru son bulabilir. İnandığın şey için elinden geleni yapıyor, yeri geldiğinde kendini harcamaktan çekinmiyorsun. Ancak karşılığında gördüğün bazı haksızlıklar seni ilişkiden soğutabiliyor. Aşırı kıskançlık sorunu olan Koç Burcu ve partneri arasındaki ilişki de bir anlamda aşk hayatlarını zorlar nitelikte. Bekar olanların hayatına bu ay hiç ummadıkları biri girip girdiği gibi de çıkabilir. Duygular ve yönlendirmeler konusunda biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

KOÇ Burcu aşk hayatı 2017 Ekim ayında sağlam tercihler yapmaya ve doğru kararlar almaya odaklanıyor. Ancak her şey umduğun şekilde ilerlemiyor. Duygularını kontrol altına almakta zorlanabilirsin. Yine de isteklerin dışına çok fazla çıkmıyorsun. Hayatında biri yoksa bu ay yeni tanıdığın insanlara temkinli yaklaşmalısın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git