Kadınlar Duysun

Koç Burcu Eylül 2016 Aşk Yorumu

03.09.2016
15.702
Koç Burcu Eylül 2016 Aşk Yorumu

Koç Burcu Aşk Hayatı farklılaşıyor. Evli koç burçları yaşanmışlıkların geride kalacağı bir aya adım atıyorlar. Bazı şeyleri belli etmeseniz de içinizde fırtınalar kopuyor. İlişkisi olan ve devam ettirmeye niyetli olanlar, partneriyle aralarındaki tüm sorunları halletmeye çalışıyorlar. Sorunlarınıza çözüm yolu ararken yalnız kalmayı ve düşünmeyi tercih ediyorsunuz.

Koç burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı ilk haftasıyla birlikte canlanıyor. 1 Eylül güneş tutulması özel hayatınıza uzun vadede olumlu yönde etki ediyor. İlk günler sebepsiz baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Eylül’ün 7 si gibi bu ağrılardan kurtuluyorsunuz. Yaşanmışlıkları, kalp kırıklıklarını sürekli düşünmeye devam ederseniz doğru yolu bulamazsınız. Önünüze çıkan fırsatların, mutlulukların kaçmasını istemiyorsanız, geçmişin üzerine kalın bir çizgi çekmelisiniz.

Koç Burcu Aşk Hayatı 2016 Eylül ayı itibariyle ilişkisini gözden geçiriyor. Artık yaşamınızda ciddi adımlar atmak istiyorsunuz. Belirsizlikler sizi yoruyor. Bu sebeple, özel hayatınızın da bir düzen içinde yürümesinden yanasınız. Ve konuşulması, yapılması gereken her ne varsa bu konuda harekete geçiyorsunuz. Yeni ilişki içine girmek isteyen koçlar acele etmemeliler. Karşı cinse yakınlaşmadan önce hakkında doğru bilgiler edinmeye bakın. Böylece hayal kırıklıklarınız ve pişmanlıklarınız en alt seviyede olacaktır.

Koç Burcu Aylık Aşk Yorumu değerlendirmesi sonucu size tavsiyemiz, paylaşın. İçinizde biriktirmeyin. Ama acı, ama tatlı duygularınızı dışa vurun. Seviyorsanız söyleyin, nefret ediyorsanız uzaklaşın. Ruhunuzu esir alan düşüncelerden ve kalbinizi kemiren endişelerinizden ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz.