Koç Burcu Eylül 2016 Yorumu

23 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 37.808 kez okundu.

2016 Eylül ayı Koç Burcu‘na iyi geliyor. İş hayatınız ummadığınız derecede iyileşiyor. Ödemelerinizi hallediyor, yatırım için yeni gelir kapıları elde ediyorsunuz. Burcunuz ay boyunca sizi her açıdan destekliyor. Eylül 2016’da cesaretiniz ve öz güveniniz ön planda. İşlerinizde detaylara ve iyi sonuçlanmasına önem veriyorsunuz. Ay sonuna kadar önemli miktarda birikim yapacaksınız. Bu ay üzerinizdeki güzel enerjiyi değerlendirmek, hayatınızı her anlamda daha ileriye taşımak tamamen sizin elinizde.

Güneş Tutulması Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

KOÇ Burcu Eylül 2016’da mutlu ve huzurlu günlere doğru yol alıyor. Aile içi mutluluğunuz artıyor. Özellikle evli koçlar eşleriyle aralarında güven tazeliyorlar. 1 Eylül 2016 Güneş Tutulması ile olumlu etkiler altına giriyorsunuz. Sonrasında yaşanacak 16 Eylül 2016 Ay Tutulması ay boyunca refah seviyenizin yükselmesine sebep oluyor.

Koç Burcu Eylül 2016 Aşk

Koç Burcu Eylül ayı aşk hayatı da güzel gelişmelere şahit oluyor. Evli koçlar geçmişte kalan kalp kırıklıklarını tamamen unutuyorlar. İlişkisi olan koçlar ilişkilerindeki pürüzleri halletme yoluna gidiyor. Bu pürüzleri giderirken arkadaşlarınızı araya sokmamaya, partnerinizle birebir diyalog kurmaya özen gösterin. Bekar koçlar Eylül 2016 aşk konusunda sonuna kadar destekleniyor. Ciddi bir ilişkiye atılma olasılığınız çok yüksek.

Koç Burcu Eylül 2016 Aile

Koç Burcu aile ve ilişkiler konusunda biraz dikkatli olmalılar. Özellikle yakın çevre ve akrabalar arasında iyi gidişatınızı çekemeyen, işlerinizi baltalamaya çalışanlar olabilir. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınızın sizi hayal kırıklığına uğratması muhtemel görünüyor. Sosyal ilişkilerinizde iletişiminizi bir nebze kısıtlamalısınız. Özellikle aile içi sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.

Koç Burcu Eylül 2016 Sağlık

Koç Burcu Eylül 2016 sağlık konusunda daha dikkatli. Dış görünümünüz sizin için artık daha önemli. Bu konuda hırslandınız ve sağlıklı beslenme proğramlarına yöneliyorsunuz. Enerjiniz bazı günler yoğun iş temponuza yetmeyebilir. Diyet yapanlar iş temposuna uygun beslenmeliler. Ufak tefek sorunlar nedeniyle zaman zaman baş ağrısı yaşayabilirsiniz. Bol bol dinlenin ve sakin ortamlara seyahat etmeyi tercih edin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git