Kadınlar Duysun

Koç Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

30.08.2017
6.316
Koç Burcu Eylül 2017 Aşk Yorumu

KOÇ Burcu aşk hayatı Eylül 2017 ile canlı ve sosyal bir izlenim sergiliyor. Evliliklerde eşlerle uyum süreci aynı şekilde devam ediyor. Yeni dönemde oluşabilecek ufak tefek sorunlar gelip geçici nitelikte. Aileler arası birtakım lafların kulağına gelmesi canını sıkmasın. Bırak kim ne derse desin. Kapını kapat ve hepsini dışarıda bırak. Özgürleşme isteğin ay ortasından itibaren artıyor. Bu zaman içinde problemli ilişkiler bitebilir. Boşanma sürecinde olanların yolları sonsuza kadar ayrılabilir.

Eylül 2017 KOÇ Burcu aşk hayatı normal ritminin biraz dışına çıkabilir. Heyecanın daha fazla olacağı bu zamanlarda farklı işlerle uğraşman seni arzu ettiğin şeylerden uzak tutabilir. İkili ilişkilerin eğitici ve öğretici yönde devam ediyor. Çevrenle olan iletişim sana yeni şans kapıları açıyor. Kalbin boşsa bu ay karşına çıkacak olan fırsatları değerlendirmeye bak. Geleceğe yönelik güzel gelişebilecek süprizler söz konusu.

KOÇ Burcu aşk hayatı 2017 Eylül ayında yaşamın kontrolünü eline alıyor. İsteklerine yön verebilecek güce ve arzuya sahipsin. Senin dışında gelişen durumlara müdahale etmemekle doğru bir karar veriyorsun. Bir arkadaşının sana verdiği tavsiyeleri dinle ama asla kulak asma.

Burcunuzun aylık yorumunu okumak için tıklayın ▶ Koç Burcu Eylül 2017 Yorumu