Koç Burcu Haziran Ayı Yorumu

26 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 18.190 kez okundu.

Koç Burcu Haziran 2016 iş, kariyer alanında güzel çalışmalara imza atıyor. Bu ay maddi sorunlarınızı önemli ölçüde küçültüyorsunuz. Yapacağınız işlerle artıya geçmeniz ve pirim yapmanız söz konusu. Etrafınızda başarınızı gölgelemek isteyen çekemeyenleriniz olabilir. Bu tip engellerle karşılaşmamak için ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Çalışma hayatınızda şansınız çok açık. Yeni iş imkanları ve önemli gelir kaynakları ile karşılaşıyorsunuz.

Haziran 2016 Koç Burcu aşk hayatında da tatmin oluyor. Özel hayatında partneri olanlar, hem bedenen hem de ruhen doyuma ulaşıyor. Bu ay fazlasıyla isteklisiniz. Partneri olmayanlar geçmişi arkalarında bırakarak, yeni aşk arayışına giriyorlar. Evlilik hazırlığında olan koçlar aileler arası ufak anlaşmazlıklarla karşılaşabilirler. Bu sizi karamsarlığa sürüklemesin, çünkü önemli olan sevdiğiniz insan ve sizin ne istediğiniz. Sorunların üstesinden güler yüzle ve karşılıklı konuşarak gelebilirsiniz. Özel hayatınızda büyük sıkıntılar görünmüyor.

Koç Burcu Haziran ayı ortalarında minik sağlık problemleri ile karşılaşabilirler. Ayın genelinde sağlığınız iyi seyrediyor. Vücudunuzda size en fazla problem yaratan kısım baş bölgeniz. Özellikle gözlerinize ve diş sağlığınıza önem vermelisiniz. Baş ağrılarınızın sebebi gözleriniz olabilir. Bol bol dinlenmeye ve fırsat bulduğunuzda uyumaya gayret edin. Mümkünse temiz havada sabah yürüşlerine katılın. Bu sizi zinde tutar ve güne hazırlar. Banyo kürleri ve bitki çayları ile vücudunuza bakım yapmak, dış görünümünüzle ilgilenmek te iyi gelecektir.

Koç Burçları Haziran ayı itibariyle eğitim ve sosyal faaliyetlerden biraz geri kalıyor. Kitap kurdusunuz ancak bu ay içinde kitap okumaya pek fırsat bulamayabilirsiniz. Bunun yerine kısa makaleler ve ilginizi çeken konular hakkında yazılar okuyabilirsiniz. Arkadaşlarınız, sizin onları ihmal ettiğiniz şeklinde size sitem edebilirler. İşinizin ve özel hayatınızın yoğunluğu sosyal ortamlara katılabilmek için size bu ay pek fırsat vermiyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Koç Burcu Haziran Ayı Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nihal subatli dedi ki:

    1 1 61 doğum tarihi ile ikizler arasi burc nasil

Sayfa başına git