Koç Burcu Mart Ayı Aşk Hayatı Yorumu

6 Mart 2016 tarihinde eklendi, 25.803 kez okundu.

Koç Burcu Mart 2016 Aşk hayatı hareketliliğin zirvesinde. Geride kalan zamanlara oranla Mart’la birlikte daha hareketli ve heyecanlı günlere adım atmış bulunuyorsunuz. Zaten 2016 yılı çoğu burç için her anlamda harikulade bir yıl olacak. Yılın en şanslı burçlarından biri de Koç Burcu. Siz üzerinizdeki olumlu etkiyi ve kendinizdeki değişiklikleri yılın başından itibaren hissediyordunuz. Bu değişim belli kalıpların dışına çıkmanızı sağlıyor. Aynı zamanda yeni keşifleri ve hayatınızdaki yeni oluşumları da beraberinde getiriyor. Mart ayı sizin için tam olarak fırsatların ve şansların ayı. Aşk kapınızı bu günlerde çalabilir.

Mart 2016 Koç Burcu için yeniliklerin ve değişimlerin gündeme geleceği bir dönem. Sizi üzen her şeye son vermek niyetindesiniz. Aşk acısı çekmek, düşünmek, özlem duymak istemeyeceksiniz. Önceden de tanıdığınız, hiç o anlamda düşünmediğiniz biri bu günlerde ilgi alanınıza girebilir. Bu kişiyle sosyal ortamlarda bir araya gelerek sohbet etme olanağı bulacaksınız. Seçimlerinizde artık daha dikkatlisiniz. İlişkisi olan Koç Burcu, aşk hayatında yenilik yapmak adına evde dekorasyon işlerine kalkışabilir veya kısa süreli seyahat planları yapabilir. İlişkisi yolunda gitmeyenler ayrılık kararı alabilir veya ilişkiyi yapılandırma yoluna gidebilir. 2016 Mart Ayı Güneş Tutulması ve Ay Tutulması tarafından en çok etkilenen burçlardan birisiniz. Tutulmalarla dolu Mart ayı sizi kafa karışıklığına sürükleyebilir. Bunun farkında olarak hareket etmenizi öneriyoruz. Karşı cinse eskisinden fazla güven veriyorsunuz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiniz var ise, yolunuza çıkan yeni aşkları değerlendirmenin tam zamanı.

koc-burcu-bahar-fali

Koç Burcu Bahar Yorumu

Koç burcu, 2016 yılı bahar aylarında işi ve kariyeri konusunda önemli fırsatları değerlendiriyor. Karşınıza çıkacak olan yeni projeleri iyi şekilde değerlendireceksiniz. İş, kariyer anlamında bu yılın en şanslı burçlarından oluyor koçlar. Aşık olanlar var olan aşklarını tazeliyor, hayatında aşk olmayanlar içinse yeni aşklar ve heyecanlar gündeme geliyor.
Devamı için tıklayın

Koç Burcu Mart Yorumu

Koç Burcu Mart Yorumu

Ay tutulması, ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşeceğinden mutsuz giden bir evliliğe son verebilir ya da size ticari anlamda zarar veren ortağınızla işbirliğinizi ani bir kararla hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Ay, duygularla çok ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Bu sebeple sadece alışkanlık ve bağımlılık sebebiyle yürüttüğünüz bir ilişkiyi, eğer sizi üzüyorsa bitirmek en sağlıklı davranış olacaktır.
Devamı için tıklayın

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Koç Burcu Mart Ayı Aşk Hayatı Yorumu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. mümün dedi ki:

    Bazı şeyler tutuyor ama benim ne yazıkki şanssızım.

  2. mümün dedi ki:

    Aşk benden uzak duruyor

Sayfa başına git