Kadınlar Duysun

Koç Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20.04.2017
30.249
Koç Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

KOÇ Burcu aşk ve evlilik hayatında Mayıs 2017 tarihinde halletmesi gereken meseleler üzerinde durmalı. Yaşananlarla ilgili kendini suçlamaktan vazgeçerek, yapabileceğin şeylere odaklanmalısın. Aşk hayatında baskı altında olduğunu düşündüğün konuları ortadan kaldırarak kim olduğunu keşfetmelisin. Üzerine gelen sorunlara mantığınla çözüm üretebilecek güçtesin. Evliliklerde bazı sorunlar iş konusunda sınırlamalara kadar gidebilir. Bu da karşılıklı güveni zedeler. Gereksiz kurallar koymadan varsa partnerinle birlikte içinde bulunduğun an’ı yaşamaya bakmalısın.

Mayıs 2017 KOÇ Burcu aşk hayatı gündemindeki yeni heyecanlara odaklanmış durumda. Ancak beklediğin o heyecanı bir süre daha beklemek zorundasın. Özel hayatının diğer yüzünü hayaller içeriyor sevgili Koç. Bekarsan, anlık heveslere kapılmaman gereken bir dönemdesin. İyi gitmeyen ilişkilerde gitme isteği son derece yüksek. Monotonluktan sıkılmış olabilirsin. İçinde bulunduğun durum bu ay seni tatmin etmiyor. Geçmişe olan kinini terk etmeli, hesaplaşmalara son vermelisin. Ancak bu şekilde tam manasıyla tatmin olabilir, hayattan keyif alabilirsin.

KOÇ Burcu aşk 2017 Mayıs’ta beklenmeyen bir sürprizle karşılaşabilir. Aldığın bir davet veya teklife şaşırabilir, karar vermek için günlerce düşünebilirsin. Vereceğin karardan sonra popülerliğin artabilir. Günlük hayatında yaptığın işler şekil değiştirebilir. Aşk hayatına canlılık katan ve nabzını hızlandıran bu gelişme seni yeniden hayata bağlayabilir. Ay sonuna doğru sahip olduğun değerlere yenileri ekleniyor. Bu süreçte en önemli şey biraz kendini düşünerek hareket etmen olacaktır. Gereksiz merhamet ve fedakarlık seni aynı yerde kalmaya mahkum edebilir.