Kadınlar Duysun

Koç Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19.04.2017
34.107
Koç Burcu Mayıs 2017 Yorumu

KOÇ Burcu Mayıs 2017 tarihinde içten davranışlara ve fikirlere sahipsin. Beklediğin bazı sonuçları elde edemeyebilir, işine yaramayan etkilerle karşılaşabilirsin. Bu durum kısa süreli hayal kırıklığına neden olabilir. Ancak ulaşmak istediğin şeyden vazgeçmiyor ve bu doğrultuda ilerlemeye devam ediyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri sende heyecana sebep oluyor. İstemsizce atacağın bazı adımlar sonrası pişmanlık duyabilirsin. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri ile sportif faaliyetlere yönebilir, keyif verici tecrübeler elde edebilirsiniz.

Koç Burcu Mayıs 2017 Aşk

Koç Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de daha etkili. Hükmeden taraf çoğunlukla sen oluyorsun. Geçmişe dayalı tecrübeler sayesinde eline geçen gücü kullanmaktan çekinmiyorsun. Son derece etkileyici ve tahrik edicisin. Fark ediliyor ve beğeniliyorsun. Hemcinslerinle girdiğin rekabet ortamlarından galip gelerek ayrılıyorsun. Enerjin giderek artıyor ve varsa partnerin üzerinde vazgeçilmez bir etki uyandırıyorsun. Bekar isen aşk sana bu ay kendiliğinden geliyor. Önünde heyecan dolu günler var. Duygusal olarak yaşadığın sıkıntılar geride kalıyor.

Koç Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Koç Burcu aile ve ilişkilerinde bir düşmanını fark ediyorsun. Bu düşman sana çok yakın biri ve her şeyini içten içten kıskanıyor. Bugüne kadar fark edemediğin bir takip içinde olduğunu anlıyor ve uzaklaşma yoluna gidiyorsun. Başarılarına engel olmak isteyen bu insan veya insanlara karşı dikkatli olmalı, gereken mesafeyi korumalısın. Ev aile hayatı içinde yaşanan bazı durumlar karşısında tepkini koymak amaçlı kısa süreliğine arkanı dönebilirsin. Olması gerekenler için zaman ihtiyacın var. Duygularını ertelememeli, seni rahatsız eden şeyleri açık ve net şekilde belirtmelisin.

Koç Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde iyi görünüyor. Ancak yakın çevrenizden birinin rahatsızlığı karşısında çaresiz kalarak üzülebilirsin. Her şey yolunda ilerlese de, ay içinde yaşayabileceğin birkaç pürüz seni yoğun şekilde strese sokabilir. Duyduklarını kulak arkası etmeli, her sözü umursamamalısın. Unutma, kapını kapattığında herkes kapının dışında kalıyor. Sağlıklı bir ay dilerim.