Koç Burcu Nisan 2017 Aşk Yorumu

17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 27.369 kez okundu.

KOÇ Burcu aşk ve evlilik hayatı Nisan ayıyla birlikte sonuca doğru ilerliyor. Bu tarihte aşkla ilgili yarım kalan her ne varsa tamamlanabilir. Resmiyet gerektiren işlemler hız kazanıyor. Partnerinizle birlikte gelecek planları üzerine konuşmalar yapabilirsiniz. Herhangi bir gayrimenkul edinme olasılığınız yüksek görünüyor. Kafa kafaya verip başkalarından habersiz ortak kararlar alabilirsiniz. Koç Burcu bu yıl yoğun şekilde evlenme isteği duyuyor. Evlenip yuva sahibi olmak en büyük hayalli diyebiliriz. Evli olanlar bebek sahibi olmak isteyebilir, çocuk sahibi olanlar ise onların geleceği için farklı çalışmalara el atabilir.

KOÇ Burcu aşk hayatı 2017 Nisan ile daha iyi. Bu zaman zarfında bazı masraflar borçlanmanıza neden olabilir. Ev kurma veya ev alma düşüncesi ile kredi çekebilirsiniz. Bu ay içinde alınan kararlardan pişmanlık duymuyorsunuz. Evlilik kararı alan ve sonrasında evlenenlerin ilişkileri uzun ömürlü olacaktır. Bunun yanı sıra dönem dönem yaşanan dolunaya ve gereksiz yere çıkan tartışmalara dikkat etmek gerekiyor. Gergin olduğunuzda bir süre uzaklaşarak ve düşünerek daha doğru kararlar alabilirsiniz.

KOÇ Burcu aşk uyumunda en iyi anlaştığı burçlar arasında Terazi ve Yay Burcu yer alır. Koç Burcu’nun ön planda olma isteğine uyum sağlayabilen bu iki burç, Koç Burcu için en ideal burçtur. Uyum sağlayamayacağı burçlar ise Oğlak, Başak ve Balık Burcu’dur. Bu burçlarla evlilik son derece gerilimli ve zor olabilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git