Koç Burcu Nisan 2017 Yorumu

21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 26.877 kez okundu.

KOÇ Burcu Nisan 2017 tarihinde aydınlanma ve farkındalık getiren çalışmalara el atabilirsiniz. Birlik beraberliğe daha fazla önem vereceğiniz bu sürece, aynı zamanda sizler için tamamlanma dönemi diyebiliriz. Size zarar veren şeylerin farkına varabilecek, uzaklaşmayı tercih edeceksiniz. Enerjinizi iyi kullanıyorsunuz. Fevri çıkışları kontrol altına almayı başarıyorsunuz. Sağlıkla ilgili var olan problemleri önemsiyor, gerekli tedavileri uyguluyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri günlük yaşantıdaki ilişkilere etki ediyor. Bu dönemde para harcamamaya çalışın. Gereksiz yere yapabileceğiniz harcamalar, sonrasında pişmanlığa dönüşebilir. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri Koç Burcu’na aşk getiriyor. Bu süreçte yeniden aşık olabilir, var olan aşkınızı tazeleyebilirsiniz. İfadeler güçlü ve anlaşılır. Kendinize olan öz güven en üst seviyelerde.

Koç Burcu Nisan 2017 Aşk

Koç Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile mücadeleci ruhunu ortaya koyuyor. Sevme ve sevilme isteğiniz artabilir. Daha fazla anlaşılmak, anlamak, tatmadığınız duyguları tatmak isteyebilirsiniz. Evli Koç Burcu alacağı kararlarda eşiyle aynı noktada buluşuyor. Çocukları olanlar bu ay birlik ve beraberliğin tadına varıyor. Gidilecek, gezilecek yerlerin, birlikte yapılacak etkinliklerin planları yapılıyor. Kalbi boş olanlar büyük ihtimalle aşık oluyor. Ciddiyete dönüşüp dönüşmeyeceğine ise zaman karar veriyor. Kötü giden ilişkiler ise durumdan sıkılıp, yeniye başlangıç yapma hevesi ile sona gelebilir.

Koç Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 Koç Burcu aile ve ilişkileri güçleniyor. Bu ay sevdiklerinizi daha çok arıyor ve onlar tarafından aranıyorsunuz. Kriz yaratan durumları ustalıkla atlatmayı başarıyorsunuz. Basit tartışmalarda ara bulucu rol oynayabilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmaya yönelik hareket edebilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ifade konusunda zorlanmıyorsunuz. Fiziksel anlamda yapmak istediğiniz değişiklikler hakkında en yakın arkadaşınızdan fikir alabilir, vakit geçirmeden uygulamaya koyabilirsiniz. Bu ay uzak mesafelere, sevdiklerinize ve hasret kaldıklarınıza kavuşmak adına seyahatlere çıkabilirsiniz.

Koç Burcu Nisan 2017 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde beslenme konusuna dikkat etmeli. Düzensiz beslenme, atıştırma gibi durumlar baş gösterebilir. Bu da sonrasında iştahsızlık veya fazla yemeye dönüşebilir. Bu ay içinde yeme-içme konusunda denge sağlamanız oldukça zor görünüyor. Bu nedenle kilo almaya veya aşırı kilo vermeye müsait olabilirsiniz. Bunun dışında yaşanabilecek ufak tefek sağlık sorunlarını büyümeden hallediyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Koç Burcu Nisan 2017 Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. latife dedi ki:

    Vize haftası yeme konusu düzensiz haliyle

Sayfa başına git