Koç Burcu Sonbahar Yorumu

26 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 43.354 kez okundu.

KOÇ Burcu 2016 Sonbahar aylarında işini ilerletmek adına büyük adımlar atmayı hedefliyor. Kariyer alanınızda karşınıza çıkan tüm fırsatları mercek altına alıyorsunuz. İşlerinizde daha öz verili, planlı ve istekli davranıyorsunuz. Eylül 2016 Koç Burcuna aşkta da güzellikler sunuyor. Evli koçlar arasında yakın zamanda ayrılma noktasına gelenler bu dönemde bir araya geliyor. Ara sıra geçici sıkıntılar yaşansa da, sonbahar koç burcu için genel olarak iyi geçiyor.

Koç Burcu Eylül 2016 Sonbahar başlarken iş hayatına yenilikler getirme yoluna gidiyor. İşi olmayan koçlar yeni işe giriyor veya iş kuruyor. İş sahibi koçlar önemli gelirler elde ediyorlar. Bu ay karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Kariyerinizi özel hayatınızın, aile ve ilişkilerinizin önünde tutuyorsunuz. Aşk hayatınız iyi gidiyor ve kırgınlıklarınızı unutuyorsunuz. Bu ay sağlığınızda önemli bir sorun yaşamıyorsunuz ancak hava değişimiyle birlikte alerjik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Ekim 2016 Sonbahar ortalarında Kazanmaya başladığınızda ilerleyişinizi yalnız yapmak isteyebilirsiniz. Ama bu düşüncenin yanlış olduğunu bilmelisiniz. İşlerinizin büyümesinde birlikte çalıştığınız insanların fikirlerinin de etkili olduğunuz unutmamalısınız. Özel yaşantınıza başkaları dahil olabilir. 3. şahısların sizin ilişkinize karışması ise hiç hoşunuza gitmiyor. Bazı koçlar ani ayrılık kararları alırken, bazı koçlar durup mücadele etmeyi tercih ediyor. Bu ay baş, sırt, diş ve eklem ağrıları yaşamanız muhtemel. Stresten uzak durun ve bünyenizi aşırı yormayın.

Koç Burcu Kasım 2016 Sonbahar sonları iş hayatınız tamamen değişebilir. İşinizi büyütme yoluna gidebilirsiniz. Özel kurumda çalışıyorsanız terfi olmanız olası görünüyor. Bu dönemde iletişiminiz daha da kuvvetleniyor ve işleri bitirmekte zorluk çekmiyorsunuz. Koç burcu aile ve ilişkileri geçtiğimiz aydan sonra şekilleniyor. Almanız gereken kararları bu ay içinde alıyor ve rahatlıyorsunuz. Sağlığınızda büyük sorunlar yaşanmıyor. Spora yöneliyor iyi giden sağlığınızı daha iyi duruma getiriyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git