Kadınlar Duysun

Koç Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
11.036
Koç Burcu Şubat 2018 Yorumu

KOÇ Burcu Şubat 2018 tarihinde yaşanacak ani değişimlere hazır olmalısın. Hayatındaki gelişmeler isteklerine dair şekilleniyor. Çevresel etkiler, gelenek-görenek ve kurallar dönem dönem seni sıkabilir. Daha fazla özgür olmak, kendi sınırlarının dışına çıkmak isteyebilirsin. Ay boyunca enerjin yerinde olacak. Maddi bakımdan büyük sıkıntı içine girmiyorsun. Kazanç ve kariyer alanında yaşanan belli başlı rekabetler seni yolunda alıkoymuyor. Eğitim anlamında kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri uzakta olan akraba ve yakın aile çevresi ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Karşına çıkan önemli fırsatları değerlendirmekte gecikebilirsin. Bu dönemde isteklerine yön vermek zor olabilir. O nedenle daha dikkatli olmalısın.

Koç Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Şubat 2018 tarihinde mücadele gerektiren durumlar içeriyor. Partnerinin sana uymasını, kendi mizacına uygun şekilde hareket etmesini isteyebilirsin. Bu dönemde sana tavsiyemiz beklentilerinin esiri olmaman yönünde. Karşı cinsle ilgili ne kadar az şey beklersen o derece mutlu olacaksın. Enerjini tümüyle sevdiğin insana vermemelisin. Kendinle ilgili uğraşlara yönelmen her açıdan daha iyi olacaktır.

Koç Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Şubat 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde ay ortasından itibaren hareketlilik gözleniyor. Bir para, mülk ya da mirasla ilgili konu hakkında konuşuluyor. Çözüm gerektiren uzun bir süreç başlıyor. Kısa dönemde hallolması zor hukuksal konular için kendini yıpratmamaya gayret et. Çevre ve arkadaş ilişkilerin güçleniyor. Güvendiğin biriyle yaptığın planlar hız kazanıyor. Ancak maddi açıdan duyduğun bazı endişeler gidişatı bir anlamda değiştirecek nitelikte.

Koç Burcu Şubat 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Şubat 2018’de genel olarak iyi görünüyor. Sağlığın konusunda ne kadar hassasiyet gösterirsen o derece hasta oluyor. Kendini aşırı korumaya almamalı sadece tedbiri elden bırakmamalısın. Sigara gibi kötü bir alışkanlığın varsa bırakmak yönünde karar alabilirsin. Olumsuz yönde etkilendiğin durumlar psikolojini değiştirebilir. Onu da dikkatini ve enerjini başka yönlere çekerek aşabilirsin.