Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

25 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 32.522 kez okundu.

Koç Burcu 2016 Temmuz, iş hayatı açısından büyük önem kazanıyor. Hedeflerinize doğru ilerlerken attığınız adımlar konusunda çok dikkatli hareket ediyorsunuz. Kariyerinizde yapmayı planladığınız bazı yenilikler partneriniz tarafından kabul görmeyebilir. Zıt noktalarınızın açığa çıkacağı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve enerjiniz en üst seviyelerde. Yakın çevreniz bu ay sizin enerjinize yetişmekte zorlanabilir. Artan maddi imkanlarınızla birlikte çevreniz de kalabalıklaşıyor. Siz kimin ne niyette olduğuna bazen karar veremiyorsunuz. Önemli konular hakkında karar aşamasında iken, güvenmediğiniz kişilere akıl danışmaktan kaçının.

Temmuz 2016 Koç Burcu aşk hayatı konusunda duygusallık hakim. Ancak bu demek değil ki tamamen duygusal davranıp, mantığınızı devre dışı bırakacaksınız. Tam tersi mantık her zaman ön planda olacak. Ama hüznün hakim olacağı bir Temmuz bekliyor Koç Burcu insanlarını. Bazı günler sevdiğiniz insana mesafeli davranmak zorunda kalabilirsiniz. Tartışmak yerine zamana bırakmak ve sessizce içinizde yaşamayı tercih edeceksiniz. Birlikteli olmayan koçlar Temmuz ayında aradıkları aşkı buluyorlar. Ve bu aşkın ciddiyete ilerleyebilme ihtimali söz konusu. Özel hayatınızda fazlasıyla duygusal yakınlaşma mevcut. Her hissi ciddiye alıp sonradan üzülebileceğiniz durumlara yol açmayın.

Koç Burcu eğitim hayatına da fazlasıyla önem veriyor. Önünüze çıkan bilgileri es geçmiyor değerlendirmeye alıyorsunuz. Merakınız sizi sürekli öğrenmeye itiyor. Çocuğu olan koçlar boş durmuyor. Çocuklarının eğitimine az da olsa yaz döneminde de devam ediyor.

Koç Burcu sağlık sorunları yaşamıyor. Ancak artan sıcaklar nedeniyle dikkatli olmalısınız. Güneş altında fazla kalmanız burun kanamalarına ve güneş çarpmalarına neden olabilir. Damarlarınız konusunda oldukça hassassınız. Dolaşım problemleri yaşamamak için stres altında kalmayın, bol oksijen yüklü açık alanlarda vakit geçirmeye çalışın. Sporunuzu ihmal etmeyin, hafif de olsa mutlaka spor yapın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nursel TACIKAYAN dedi ki:

    Koç kadını teşekkürler

Sayfa başına git