Kova Burcu Ekim 2016 Yorumu

27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 16.214 kez okundu.

KOVA Burcu Ekim 2016’ya karmaşık duygular arasında merhaba diyor. Duygularınız son derece karışık. Özellikle özel hayat konusunda karar veremediğiniz belirsizlikler var. Size doğru gibi gelen bazı tutumlarınız, karşınızdaki için öyle olmayabilir. Zamana yaydığınızda yaşattıklarınız ve sergilediğiniz bencil tavırlarınız nedeniyle yakın zamanda istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle anne-baba olan kovalar çocukları ile olan iletişimlerinde dikkatli olmalılar. Sevginizi hissettirmek yapacağınız en önemli şey olmalı. İş hayatınız rayına oturuyor. Geliriniz netleşti ve artık daha rahatsınız. Sosyal hayat canlılık kazanmaya başlıyor ve görünen o ki, ilerleyen dönemlerde daha da hareketlenecek.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihleri kova burcu için biraz stresli geçebilir. Alıngan ve hassassınız. 1 Ekim yeniay etkileri kova burcu hayatına yenilikler getiriyor. 16 Ekim dolunay ile birlikte kova burcu düşüncelerini kontrol altına almaya çalışıyor. 30 Ekim yeniay kova burcunu ailevi meselelere itiyor.

Kova Burcu Ekim 2016 Aşk

Kova Burcu Ekim 2016 aşk hayatı sakin ilerliyor. Ancak her an patlayacakmış hissi veren bir bomba var izlenimi de yaratmıyor değil. Partneri olanlar özel hayat konusunda bu ayla birlikte zorlu bir sürece girdiler. Partnerinizde izlediğiniz değişiklikler sizin geri çekilmenize neden oldu. İzleme ve bir şeyleri ona göre iyi yönde değiştirme çabası içine giriyorsunuz. Bazı konularda ise geç kaldığınızı düşünebilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2016 Aile

Kova Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerindeki problemler devam ediyor. Yaşadığınız bu hassas süreç bir süre daha böyle süreceğe benziyor. Çocukları olanlar, çocuklarıyla aralarındaki sorunları halletme çabası içindeler. Yakın akraba ve çevrenizde içinde olmadığınız durumlardan size de pay çıkarılmak isteniyor. Bazı kişiler sizi günah keçisi olarak görüyor. Tavrınızı koymalı, geri adım atmamalısınız.

Kova Burcu Ekim 2016 Sağlık

Kova Burcu Ekim 2016 sağlık alanında yeni bir problem görünmüyor. Var olan rahatsızlıklarınızın üzerine gitmeli, sağlığınız için her ne gerekiyorsa yerine getirmelisiniz. Sağlıklı kovaların sağlığı daha da iyiye gidecek.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git