Kova Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

3 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 8.098 kez okundu.

KOVA Burcu aşk hayatı Ekim 2017 ile birlikte tüm belirsizlikleri ortadan kaldırıyor. Aklında bazı soru işaretleri kalmasına rağmen özel hayatının gidişatından genel olarak memnunsun. Tercih ettiğin yolda ilerlemeye devam edeceksin. Bu defa verdiğin kararların arkasında duracağına eminsin. Bekar Kova Burcu Ekim 2017 tarihinde özel hayatına yeni birini alabilir, veya duygusal ihtiyaçlarını karşılamak üzere geçici bir ilişki yaşayabilirsin. Evliliklerde uyum süreci devam edecek.

Ekim 2017 KOVA Burcu aşk hayatı bir anlamda gidişata göre yön değiştiriyor. Düşüncelerine ve tartışma anındaki sözlerine hakim olabildiğince daha mutlusun. Sen, özel hayatında seçim yapmak değil, seçilmek istiyorsun. Bu nedenle adım atan tarafın karşı cins olması seni daha fazla etkiliyor. Kalbin boşsa, seni bu ay ortasında fark eden biri ile fırtınalı bir aşk yaşayabilirsin. Bir süre tutkulu şekilde devam edecek olan bu ilişki, istekler doğrultusunda şekillenecek.

KOVA Burcu aşk hayatı 2017 Ekim ayında karşı cins üzerinde kendi varlığını sınayabilirsin. Yani beğenilip beğenilmediğini test edebilirsin. Bunun sana ve duygularına ne derece faydası olacak o bilinmez. Ama ay sonuna doğru kalbinin son hızla atmaya başlayacağını söyleyebiliriz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Kova Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aaaa dedi ki:

    Bebek varmi

Sayfa başına git