Kova Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 13.488 kez okundu.

KOVA Burcu Mart 2018 tarihinde ilişkilerdeki detaylara takıyorsun. Hayatında veya çevrende ayrılıklar söz konusu olabilir. İnisiyatiflerini kullanmak zorundasın. Her şey senin elinde. Bu ay alacağın kararlar geleceğinle ilgili önem arz ediyor. Hırsına ve gururuna yenilmemen en iyisi olacaktır. Olası tartışmalarda geçmişi bugüne karıştırmamaya bak. Diğerlerine değil de değerlerine göre hareket ettiğinde kazanan sen olacaksın. Kapanan her kapının ardından bir yenisi açılır bunu da unutma. Hayatını hep bir hesaplaşma içinde geçirmek yerine kalbine yönelerek devam etmeli, elindeki imkanları keyfin ve mutluluğun için kullanmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile gururun ön plana çıkıyor. Ne yapacağını bilemediğin kısa süreli zamanlarda zorlanabilirsin. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri her şey yoluna giriyor. Şansın zorlukları aşman konusunda sana yardımcı oluyor. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri sende duygusallığı artırıyor. Sevdiğin kadar sevildiğini hissetmeye ihtiyaç duyuyorsun.

Kova Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde biraz karışık. İlişkinde güvenmediğin noktalara temas etmen söz konusu. Partnerinle iletişimde aktifsin ancak sözlerin biraz sert. Gururun öne çıkacağı bu ay yapıcı olayım derken yıkabilirsin. Tartışma sonrası kendini toparlasan da içinde kalanlar devam etmende seni zorluyor gibi. Elindekine sahip çıkmak ve yetinmek en iyisi olabilir. Acele ve hırslı kararlar almamalısın.

Kova Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinden biraz uzak kalabilir. Daha çok özel hayatına ve gelir kaynaklarına odaklısın. Karşılaştığın fırsatları iyi değerlendiriyorsun. Partnerinin sana olan desteğini yabana atmamalısın. Bazı konularda bencillik yaptığını kabul ederek işe başlayabilirsin. Karşı tarafı düşünüyorsun ama bunu yaparken kendini ilk sıraya koyuyorsun. Birlikte hareket etmek adına yapıcı davranışlara yönelebilirsin. Çocukların varsa bu ay onlarla daha fazla iletişim halindesin.

Kova Burcu Mart 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Mart 2018’de iyi. Ancak seni strese sokan düşüncelerden uzaklaştığın sürece. Hiç yoktan yere ruhunu yoruyor ve bedenini zayıf düşürüyorsun. Sağlığını göz ardı edecek durumlara izin verdiğin sürece ileride daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsin. Astım ve alerji gibi bir rahatsızlığın varsa bu dönemde artabilir. Bunun için gerekli önlemleri almalı varsa bağımlılıklardan kurtulmayı denemelisin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git